Perakende Günleri 2008

Tarihler: 22 Ekim 2008 Çarşamba ~ 23 Ekim 2008 Perşembe

Yer: Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Adres: Harbiye Şişli İstanbul

Web: http://www.perakendegunleri.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 22, 2008 ~ Eki 23, 2008
Perakende Günleri 2008 İçin Geri Sayım Başladı
Perakende sektörünün masaya yatırılacağı Perakende Günleri 2008 yerli ve yabancı uzmanların katılımıyla 22–23 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda başlıyor.
Perakende sektöründe, yeni uygulamaların tartışıldığı, karşıt görüşlerin paylaşıldığı, sınırsız işbirliği olanaklarının yaratıldığı en büyük buluşma noktası Perakende Günleri için geri sayım başladı. Soysal tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük konferansı olma özelliğine sahip Perakende Günleri’nin 8’incisine de perakende sektörünün yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.
22–23 Ekim 2008 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek Perakende Günleri 08 uzman konukların gündeme getireceği çarpıcı konularıyla sektörün gündemini belirlemeye devam edecek.
Bu yıl birçok yeniliğe sahne olacak Perakende Günleri 08 ardından 23 Ekim 2008 akşamı Çırağan Sarayı’nda gerçekleşecek olan Perakende Güneşi Ödülleri Balosu’nda emeğiyle, yüreğiyle, başarısıyla sektörü aydınlatanlar ödüllendirilecek.

Perakende Sektörünün En Büyük Konferansı…
Geniş içeriğiyle sektöre ivme kazandıran Perakende Günleri’nin bu yılki önemli konuşmacılarından;
* Apple markasının yaratıcılarından Guy Kawasaki, iş dünyasında “Rakipleri Çıldırtmanın Yolları”nı ve farklı sektörlerdeki rekabet üstünlüğü için altın kuralları,
* Guiness Dünya Rekorları Kitabı’na giren Uluslararası Hafıza Danışmanı Bob Gray iş dünyasında başarı için hafızanın önemini,
* Banana Republic’in Kurucusu Mel Ziegler sıradışı başarı hikâyesini,
* Pret a Manger Group’un sahibi Sinclair Beecham gençlik ruhunu kaybetmiş rakiplerini hangi “detaylarla” alt ettiğini,
* Perakende Gezgini Howard Saunders ürün, marka ve alan yönetimini etkileyen yenilikçi trendleri,
* Multi Turkmall CEO’su Levent Eyüboğlu Türkiye’de ve dünyada ülkemiz perakendecileri için fırsatları açıklayacak, Türkiye’nin sıcak gündemini değerlendirecek
* FİBA Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin ise “İş Dünyamızı Bekleyen Fırsatlar ve Bu Fırsatları Değerlendirmek” üzerine bir oturum gerçekleştirecek.
Memory Edge Corporation/ Building Total Recall’un başkanı ve kurucusu Bob Gray, şaşırtıcı hafızasıyla, satışa yönelik hafıza geliştirme ve gerekli bilgileri her an kullanıma hazır hale getirebilme gibi teknikleri anlattığı bir dizi çalışmasını Perakende Günleri katılımcıları ile paylaşacak.

“Oyunda öne geçmek, ancak trend yaratmakla mümkün” diyen Howard Saunders, ürün, marka ve alan yönetimini etkileyen yenilikçi trendleri Perakende Günleri’nde açıklayacak. Marks & Spencer, Tesco, Unilever, Waitrose, John Lewis ve Selfridges gibi firmalara yön veren Saunders, “Prove it!”-“Kanıtla” gibi çok sayıda trend’i Perakende Günleri katılımcılarıyla paylaşacak.

Yöneticiler Tiyatro Sahnesinde…
Bu yılki ana oturumların içinde farklı bir yere oturacak olan “Zor Zamanlar Perakende A.Ş. Bir Yönetim Tiyatrosu” oturumu ise APS Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Osman Benzeş, Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Aslı Karadeniz, Collezione-Akyiğit Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Akyiğit, Derimod Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedef Orman, Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel, Beta Yönetim Kurulu Üyesi Özlem İkiışık ve Özlenir Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Özlenir gibi çeşitli perakende markalarının Yönetim Kurulu Başkanları’nı ve üst düzey yöneticilerini biraraya getirecek. Hayali bir şirket üzerine gerçek sorunları ve çözümleri dile getirecek olan “Yönetim Kurulu”, “yeni açılan bir alışveriş merkezine girme” ya da “mağazalarda indirim başlatma” gibi kararlar da dâhil, perakendeyle ilgili bir dizi önemli konuyu konuşup karara bağlamak üzere Perakende Günleri 2008’in sahnesinde toplanacak.

Soysal Hakkında: Soysal, perakende ve hizmet sektörlerinin eğitim, gelişim ve bilgi merkezi olma misyonu ile kurucu Suat Soysal önderliğinde eğitmen ve uzman kadrosu ile perakende sektörüne hizmet veren bir kuruluş. Soysal’ın ana faaliyet alanları; eğitimler ve Soysal Perakende Okulu, Uluslararası İstanbul Perakende Konferansı ve İstanbul Perakende Fuarı’ndan oluşan dev organizasyon Perakende Günleri; Perakende Güneşi Ödülleri, Perakende Liderler Konferansı, Alışveriş Merkezleri Konferansı, danışmanlık faaliyetleri; Soysal Perakende Katalogları ve yayınlardan oluşuyor. Soysal, konusunda uzman uluslararası 5 danışmanlık kuruluşu ile ortak çalışmalara da imza atıyor.
istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT