SG 2008 - Bina, Konut, İşyeri, Site Özel Servisler ve Güvenlik Fuarı

Tarihler: 30 Ekim 2008 Perşembe ~ 02 Kasım 2008 Pazar

Yer: CNR EXPO Fuar Merkezi

Adres: CNR EXPO Fuar Merkezi 34830 Yeşilköy Yeşilköy İstanbul

Telefon: 0212 465 74 74

Web: http://www.cnr-homelandsecurity.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 30, 2008 ~ Kas 2, 2008

Bina, Konut, İşyeri, Site Özel Servisler ve Güvenlik Fuarı

OUTSOURCING AVANTAJLARI SG FUARI’NDA
Globalleşmenin hemen her alanda getirdiği değişim profesyonelliği şart koşuyor. Güvenlik, temizlik, yönetim, insan kaynakları ve teknik gibi pek çok alanda kişi ya da kuruluşlar belirli faaliyetlerini uzman ellere bırakıyor. İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 30 Ekim - 02 Kasım 2008 tarihleri arasında CNR Ekspo Fuarcılık tarafından düzenlenecek Bina, Konut, İşyeri, Site, Özel Servisler ve Güvenlik Fuarı SG; dış kaynak kullanımındaki yeniliklerin sergilendiği organizasyon olarak dikkati çekecek.
Dünya nüfusunun artışı ve kaynakların hızlı tükenişi insanoğlunu düşük maliyetlerle daha kaliteli hizmet alabileceği alanlara yöneltiyor.
Firmalar pek çok konuda dış kaynak hizmeti almaya başlayarak başta personel ve iletişim olmak üzere maliyetlerini azaltıyor ve ana faaliyet konularına yoğunlaşmayı tercih ediyor. Bina, Konut, İşyeri, Site, Özel servisler ve Güvenlik Fuarı SG, operasyonel verimlilik, iş maliyetlerinin düşürülmesi, zaman kaybının önlenmesi gibi avantajlara sahip dış kaynak kullanımının (outsourcing) tüm fırsatlarının sunulduğu bir platform olacak.
Yerli yabancı outsourcing yapan firmaları ziyaretçilerle buluşturmayı ve doğru seçim olanağı vermeyi amaçlayan fuar 10.000 m² alanda gerçekleştirilecek. 15.000 ziyaretçinin beklendiği Bina, Konut, İşyeri, Site, Özel servisler ve Güvenlik Fuarı SG, 250 firmanın katılımı ile yapılacak.
Son yıllarda 170 milyar Euro’nun üzerinde büyüklüğe ulaşan outsourcing sektöründe firmaların payını artırabilecekleri unsurların yer alacağı organizasyon, rekabet gücünü artırma çabasında olan katılımcılar için etkin bir ortam olacak.
Güvenlik ekipmanları ve sistemleri, fiziki güvenlik, erişim kontrol sistemleri ve ekipmanları, temizlik hizmetleri ve ekipmanları, sosyal hizmet unsurları, teknik hizmetler ve ekipmanları, insan kaynakları unsurları, ofis destek ekipmanları, sosyal hizmetler, bina yönetimi, entegre tesis yönetimi, konut ve konut hizmetleri, catering hizmetleri ve ekipmanları ile acil yardım alanlarındaki ürünler ve hizmetler fuarda görülebilecek.
Organizasyonun ziyaretçi profilini konut sahipleri, bina yöneticileri ve sakinleri, kamu daireleri ve şubeleri yetkilileri; hava limanı, hastane, üniversite ve alışveriş merkezlerinin yöneticileri, otomotiv endüstrisinin temsilcileri, residance ve site yöneticileri, inşaat şirketlerinin yöneticileri, mühendisler, müteahhitler, mimarlar, otel ve konaklama mekanlarının yöneticileri oluşturuyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT