Texbridge İstanbul 2012

Tarihler: 08 Mart 2012 Perşembe ~ 10 Mart 2012 Cumartesi

Yer: CNR Expo Fuar Merkezi

Adres: Atatürk Havalimanı karşısı Yeşilköy Bakırköy İstanbul Bakırköy İstanbul

Telefon: 0212 465 74 74

Web: http://www.cnrtexbridge.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 8, 2012 ~ Mar 10, 2012

Türkiye’nin kumaş ve tekstil aksesuarları alanındaki tek fuarı olan Texbridge İstanbul, Tekstil ve Aksesuarları Fuarı, 08-10 Mart 2012 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul'da gerçekleşecek.

Tekstil sektörünü dünya modasının önemli firmalarıyla bir araya getirecek fuar, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) işbirliğinde düzenleniyor.

Texbridge İstanbul, Türk tekstil ve yan sanayi sektörünün iç ve dış ticaret gereksinimlerine en üst düzeyde yanıt vermek amacıyla gerçekleştiriliyor.

Sektör Texbridge İstanbul için birlik oldu
Küresel tekstil pazarının en önemli tedarikçilerinden biri olan ülkemizin tekstil endüstrisinin lider ülkeleri arasındaki yerini daha da güçlendirmek amacıyla yola çıkan Texbridge İstanbul sektörün en önemli kurumlarından İHKİB (İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği), UHKİB ( Uludağ Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği), TGSD (Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği), ETHİB (Ege Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği), EHKİB (Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği), DENİB (Denizli İhracatçıları Birliği), DOSABSİAD (Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayi İşadamları Derneği), LASİAD (Laleli Sanayici ve İşadamları Derneği), OTİAD (Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği), ÖRSAD (Örme Sanayiciler Derneği) MESİAD (Merter Sanayici İş Adamları Derneği), GAİB (Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri) ve KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı)'ndan de tam destek alıyor.

Ticaretin adresi : Texbridge İstanbul
Texbridge İstanbul katılımcıları; Türkiye ve Ortadoğu başta olmak üzere Avrupa, Rusya, BDT Ülkeleri ve Afrika'dan gelecek işadamları ile yeni işbirlikleri kurma fırsatı bulacak.

Son trendler görücüye çıkacak
Kumaş ve tekstil aksesuarlarındaki son trendlerin sergileneceği Texbridge İstanbul'da katılımcı firmalardan aldığı ürünlerin sergilendiği bir konsept oluşturulacak. Bu konsept Trend Area'da ziyaretçiler tarafından görülebilecek.

Texbridge İstanbul 2012

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT