Win Eurasia Automation 2017

Win Eurasia Automation 2017

Tarihler: 16 Mart 2017 Perşembe ~ 19 Mart 2017 Pazar

Yer: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: E – 5 Karayolu Üzeri, Gürpınar Kavşağı Büyükçekmece İstanbul

Telefon: 0212 867 11 00

Faks: 0212 886 93 99

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 16, 2017 ~ Mar 19, 2017

WIN EURASİA AUTOMATİON Fuarı 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında kapılarını Avrasya imalat sanayisine açıyor. Üretim sektörünün lider üreticilerini bir araya getiren WIN EURASIA Automation; otomasyon, elektrik-elektronik, hidrolik-pnömatik, fabrika lojistiği ve iç lojistik sektörlerinin tamamını bir arada bulma imkanı sunuyor. Avrasya bölgesi gelişmekte olan bir pazar olarak giderek artan bir ürün çesitliligine sahip. Bu ürün çeşitliligine cevap verebilmek için üretim sektörünün yeni teknolojilere yatırım yapması büyük önem kazanıyor. Üretim sektöründe ileri teknoloji kullanımın üretim zincirinin iyi yönetilmesine etkisi yadsınamaz; özellikle savunma, beyaz eşya ve otomotiv gibi Türkiye’nin en önemli ihracat kalemlerine sahip sektörlerde.

Deutsche Messe AG’nin sahip olduğu uluslararası iletişim ağı ile birlikte yürütülen etkin basın ve pazarlama faaliyetleri katılımcılara ve ziyaretçilere yeni teknoloji ve bilgileri paylaşabilecekleri eşsiz bir iş platformu sunuyor. Ziyaretçi çalışmaları konusunda uzmanlaşmış ayrı bir departmanla hedef ülke hedef sektör eşleştirmeleri yaparak katılımcılarımızı etkili ve uluslararası bir etkinlikte doğru alıcılarla buluşturuyor. Sizleri, 16-19 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek Avrasya’nın en önemli üretim teknolojileri fuarı olan WIN EURASIA Automation Fuarı‘nda yerinizi almaya davet ediyor.

Win Eurasia Automation 2017

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT