WIN World of Industry 2009 2. FAZ

Tarihler: 26 Şubat 2009 Perşembe ~ 01 Mart 2009 Pazar

Yer: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi

Adres: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, E–5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı 34522 Büyükçekmece Büyükçekmece İstanbul

Telefon: 0212 886 68 86

Web: http://www.win-fair.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 26, 2009 ~ Mar 1, 2009

WIN World of Industry 2009 2. FAZ 3 BÜYÜK SEKTÖRLE DEVAM EDİYOR

Türkiye ve Avrasya Bölgesi imalat endüstrisinin en önemli fuarlarından biri olan WIN - World of Industry Fuarı`nın 2. Fazı 26 Şubat - 01 Mart 2009 arasında, 3 büyük sektörün endüstriyel bazda sergileyeceği ürün ve hizmetlerini ziyaretçiye sunmaları üzerine devam ediyor.

Hannover - Messe Bileşim Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen, Avrasya Bölgesi`nin üretim alanındaki lider organizasyonu WIN - World of Industry Fuarı, son yıllarda gerek katılımcı gerekse ziyaretçi sayısında yaşanan artış ile yeni bir sürece giriyor. 2007`den itibaren, gelen katılımcı taleplerinin karşılanabilmesi ve ziyaretçilere daha çok sayıda firmanın sergilendiği bir ortam yaratılabilmesi amacıyla WIN`09 Fuarları 2 fazda Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi`nde gerçekleştirilmektedir.

İkinci fazda yer alacak fuarlar: 26 Şubat - 01 Mart 2009
OTOMASYON`09 (16. Endüstriyel Otomasyon Fuarı)
ELECTROTECH`09 (10. Enerji, Elektrik ve Elektronik Fuarı)
HYDRAULIC & PNEUMATIC`09 (6. Akışkan Gücü Teknolojileri Fuarı)

15 yıldır aralıksız düzenlenen OTOMASYON Fuarı, enerji, elektrik ve elektronik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını 9 yıldır bir araya getirerek bilgi alışverişi ve iş bağlantılarını gerçekleştiren ELECTROTECH`09 Fuarı ve gün geçtikçe endüstriyel üretimde kullanım alanı genişleyen akışkan gücünün tanıtım ve pazarlanmasında en önemli platformu oluşturan HYDRAULIC & PNEUMATIC`09 Fuarı ile WIN`09 Fuarı 2. Fazına katılan sektörün uzmanları, ziyaretçisiyle buluşacak.

2009`da, ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI`ndan ELEKTRİK TESİSAT MÜHENDİSLERİ DERNEĞİ`ne, EED`den ESİDER`e, HESİAD`dan TESAB ve EPAD`a, ETMK`dan VDMA, OSTİM, ASO, ve ATO`ya kadar bir çok ulusal ve uluslararası kuruluş tarafından desteklenen WIN`09 Fuarları 2. Fazı endüstriyel etkinliklerin ve çözüm olanaklarının yoğun olarak sunulduğu güçlü bir platform olarak 2009`a imzasını atacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT