ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi'14

Tarihler: 30 Eylül 2014 Salı ~ 01 Ekim 2014 Çarşamba 09:00

Yer: Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

Ücret: 5 Kişi Ve Üstü için Bilet Fiyatı:275 TL 2-4 Kişilik Bilet Fiyatı: 330 TL 1 Kişilik Bilet Fiyatı - 385.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 30, 2014 ~ Eki 1, 2014

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, bu yıl "En İyilerden Özgür Konferanslar" teması ile 30 Eylül-1 Ekim 2014 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenleniyor.

2000 yılından bu yana Türkiye'nin en büyük bilişim etkinliği olan Bilişim Zirvesi, 2013 yılında yeni bir isim, yeni bir logo, yeni katılımcılar, yeni konu ve konuşmacılarıyla çok yönlü bir değişimin habercisi oldu. Dünyadaki ekonomik ve siyasal güç ekseninin Batı'dan Doğu'ya doğru kaymakta olduğu bir dönemden geçerken, bir zamanların eski dünyası üç kıta; Afrika, Asya ve Avrupa önem kazanmaya devam ediyor. Bu üç kıtanın kesişme noktası İstanbul, yeni dönemin güç merkezi olarak tekrar gündemde... Zirve, yeni adını Yeni Eski Dünyanın (New Old World) baş harflerinden aldı.

Bu yıl 30 Eylül-1 Ekim 2014 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, Türkiye'deki konferans yapısını kökten değiştirme amacıyla yepyeni bir konsept sunuyor. Tüm ana sunumların Anadolu Oditoryumu'nda yapılacağı zirvede katılımcılar, son dönemde daha da kıymetli hale gelen iletişim ve işbirliği için daha çok zaman ve alan bulabilecek.

Bu Yılın Teması: En İyilerden Özgür Konferanslar
Zirvede bilişimi kullanan bütün sektörler kucaklanarak, deneyimler karşısında genç yönetici görüşleri tartışılacak, yeni-eski farkları keskin çizgilerle ortaya koyulacak! Vizyoner görüşler ziyaretçilere farklı bir yaklaşımla sunulacak. İki gün boyunca Bilişim Zirvesi'ni destekleyen firmalar, Anadolu Oditoryumu'nda sunumlarını yaparken; aynı zamanda firmalarına ayrılmış salonlarında, gerçekleştirecekleri eğitimler, seminerler ve işbirliği toplantıları ile tüm katılımcılara kendilerine tanıtma fırsatı bulacak. 

Bilişim Zirvesi'nin bu yılki farklılıklarından birisi de "Yarının En İyi Yöneticileri" arasında yer alacak vizyoner ve dahi gençler! Son dönemde dünyada ve Türkiye'de yarattıkları teknolojik buluşlarla ön plana çıkan "genç yetişkinler", bu yıl Zirve'nin ana sahnesinde ve katılımcılar arasında daha çok yer alacak. 

Ulusal ve uluslararası firmaların başta genç, yetişkin yöneticileri olmak üzere her düzeydeki yöneticiye hitap eden yepyeni bir bakış açısıyla bilişim ve teknoloji dünyasını dikey sektörler ile buluşturacak zirve, iki gün boyunca 5 binin üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapacak.

- Etkinlik, 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde düzenlenecektir. Aynı bilet ile iki tarihteki etkinliklere de giriş yapılabilinir. Etkinlik girişinde, bilet satın alırken verdiğiniz bilgilere göre hazırlanan yaka kartları teslim edilecektir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT