People Make The Brand Konferansı

People Make The Brand Konferansı

Tarihler: 30 Kasım 2018 Cuma ~ 30 Kasım 2018 Cuma

Yer: Fairmont Quasar İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 30, 2018 ~ Kas 30, 2018

İşveren markası alanındaki gelişmelerin ve trendlerin yanı sıra yerel ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarının sunulduğu People Make The Brand Konferansı, 2018’de de insan kaynakları, pazarlama ve iletişim dünyasını bir araya getirecek. Her yıl belirlediği konuyla tüm işveren markalarının dikkatini çeken konferans bu yıl “organizasyonel kültür”ü konuşacak.

Konuşmacıları ve ele aldığı konularıyla sektöre yön veren konferans, yepyeni markası “People Make The Brand Campus” ile bu yıl gençlere de özel bir oturum düzenliyor. Her yıl merakla beklenen konferans yaklaşık 200 üniversite öğrencisini bir araya getirecek.

Türkiye’de bugüne kadar yapılan en kapsamlı gençlik araştırması olan ve bu yıl 6.sı yapılan Universum Çekici İşveren Araştırması’nın sonuçları da paylaşılacak. İşveren markalarının yol haritasını çizmesinde önemli bir rol oynayan Universum En Çekici İşverenler Araştırması, her yıl dünyanın 61 ülkesinde 1,8 milyon gençle gerçekleşiyor.

People Make The Brand’in yaratıcısı ve küratörü Evrim Kuran: “People Make The Brand’de her yıl çok özel bir temayla karşınıza geliyoruz. Tema seçimi sırasında ilerleyen yıllarda sıkça önümüze çıkacak olan kavramları, konuları öngörerek konuşuyoruz. People Make The Brand’in yıllardır üstlendiği bir misyon halini alan “iş dünyasının insana bakışı”nı her yıl araştırmalar ve sektörün güçlü isimleri ile birlikte sunuyoruz. People Make The Brand 2018’de ise önümüzdeki yıllarda herkesin daha çok konuşmaya ihtiyaç duyacağı “kültür”ü her açıdan ele alacağız. Gelenekselleşen ve her yıl ilginin giderek arttığı konferansımız bu yıl bir ilke de imza atacak. Gençlerin katılacağı özel bir oturum “People Make The Brand Campus” ile iş yaşamına hazırlanan genç dostlarımıza işverenlerin bakış açıları, anlamlı bir kariyer için gerekli 21. yüzyıl yetkinlikleri, istihdam edilebilirliğin nasıl geliştirilebileceği ile ilgili işe yarar bilgiler sağlamayı ve kariyere hazırlık süreçlerinde bir perspektif kazandırmayı hedefliyoruz. Kasım ayına çok dolu bir programla, çok etkili isimlerle, sürprizlerle geliyoruz.” dedi.

Dinamo Danışmanlık tarafından düzenlenen People Make The Brand Konferansı, 30 Kasım’da Fairmont Quasar İstanbul’da Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin insan kaynakları ve iletişim profesyonellerine ev sahipliği yapacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT