%100 Metal İftiharla Sunar Overkill

Tarihler: 26 Eylül 2019 Perşembe ~ 26 Eylül 2019 Perşembe 26 Eylül 2019 20:00

Yer: KüçükÇiftlik Park

Ücret: Standart Ayakta - 129.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Kadırgalar Cad. No:4 Maçka Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 231 30 45

Faks: 0212 231 19 74

Web: http://www.kucukciftlikpark.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 26, 2019 ~ Eyl 26, 2019
%100 Metal İftiharla Sunar; Thrash metalin dev ismi OVERKILL 26 Eylül 2019 Perşembe akşamı KüçükÇiftlikPark’ta!

Temelleri 1980 yılına dayanan ve isimlerini Motörhead’in “OverKill“ parçasından alan New Jersey’li grup 1985 yılında yayınladıkları “Feel The Fire” ve  sonrasında peş peşe çıkardıkları “Taking Over” ve “Under The Influence” albümleri ile kısa sürede tüm dünyaya OVERKILL ismini öğrettiler. 1989 tarihli “Years of Decay” ve sonrasında 1991 tarihli “Horrorscope” albümleri ile ise Thrash Metalin zirvesindeki yerlerini perçinlediler.

Aktif olduğu kadar üretken de olan ve 34 yıllık kariyerine 19 albüm sığdırırken aynı zamanda bu süre zarfında tüm dünyayı turlayan grup, ilki 20 yıl önce 1999’da olmak üzere, ülkemize daha önce 5 kere geldi. 

OVERKILL, bu yıl çıkan yeni albümleri “Wings of War” turnesi kapsamında 26 Eylül Perşembe günü 6. kez İstanbul’da. Organizasyon Hammer Müzik & Vera Müzik.

Kapı Açılışı: 20:00 Etkinlik saati: 21:00-18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı seyircilerimiz etkinliğe anne ve/veya baba refakatinde katılabilirler.-Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir. -Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir. -Biletler sadece resmi satış noktalarından satın alınmalıdır. Bu noktalar dışında satın alınan biletler etkinliğe giriş yapamayacaktır.-Biletler devredilemez. İade edilemez.-Organizasyon firması, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.-Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik alanına  almama hakkına sahiptir.-Kaybolan biletlerde Biletix ve organizatörün sorumluluğu bulunmamaktadır. Kayıp bilet için yenisi basılmayacaktır.-Etkinlik alanında oturma düzeni yoktur.-Tüm etkinlik katılımcıları, bilekliğinin geçerlilik süresi boyunca bileğinde kalmasından ve sağlamlığından sorumludur.-Etkinlik her türlü hava koşulunda gerçekleşecektir.-Etkinlik alanında özel araçlar için otopark hizmeti verilmeyecektir.-Etkinlik alanında yiyecek ve içecek satışı mevcut olacaktır. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirmek kesinlikle yasaktır.-Bilet sahibi herkes, seyircinin bir parçası olarak görüntü ve ses kaydının alınmasına müsaade etmiş sayılır.-Etkinlik alanına profesyonel kamera, fotoğraf makinesi, ses kayıt cihazı v.b. sokmak yasaktır.-Etkinlik alanına kesici, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı ile lazer v.b. şeyler sokmak yasaktır.-Etkinlik alanına cam şişe sokmak yasaktır.-Etkinlik alanına açık tütün ve sigara paketleri sokmak yasaktır. Kapalı paketler ile giriş yapabiliriz.-Her türlü risk bilet sahibinindir. Organizatör ve etkinlik alanı herhangi bir kayıp veya hasar için  sorumlu tutulamaz.-Aşırı ve yüksek sesli müziğe maruz kalmak, duyma bozukluğuna sebep olabilir.-Etkinlik sırasında flaş ışıklar kullanılabilir. Flaş ışık, epilepsi öyküsü olan bazı kişilerde epileptik nöbetlere yol açabilir.-Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.-Güvenlik nedeniyle etkinlik alanına 30cm'den büyük çantalar alınmayacaktır. Lütfen gelirken yanınızda çanta getirmeyiniz.-Etkinlik alanına giriş yapıldıktan sonra çıkış yapılması halinde tekrar giriş yapılamamaktadır. Tekrar giriş yapılabilmesi için bilet satın alınması gerekmektedir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT