Açılış Konseri: Virtüözlerin Müziği

Açılış Konseri: Virtüözlerin Müziği

Tarihler: 26 Eylül 2022 Pazartesi ~ 26 Eylül 2022 Pazartesi 26 Eylül 2022 17:00

Yer: Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası

Ücret: Salon 100.00 ₺ - Salon 50.00 ₺ - 1. ve 2. Kat 90.00 ₺ - 1. ve 2. Kat 45.00 ₺

Nereden Alınır: www.mobilet.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Caferağa, Gen. Asım Gündüz Cd. No:29, 34710 Kadıköy/İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 26, 2022 ~ Eyl 26, 2022
**Dana Zemtsov & Julien Quentin Duo** viyola piyano **Konser Programı** J.N. HUMMEL Viyola ve Piyano için Fantezi Op. 94 J.S. BACH Solo Keman için Re minör Partita No. 2’den Chaconne BVW 1004 (düz. Michael Kugel) E. ZEMTSOV “Melodie Im alten still” A. PIAZZOLA Viyola ve Piyano için “Le Grand Tango” No. 13 —-- Ara —- N. BAŞEĞMEZLER Armağan A. SCRIABIN Etüd No. 1, Op. 2 S. RAHMANİNOV Prelüd No. 12, Op. 32 R. SCHEDRIN “A la Albeniz” C. DEBUSSY 3 Parça Clair de Lune La Plus que lente Beau soir F. WAXMAN Carmen Fantezi (düz. Michael Kugel) Avrupa’nın yükselen yıldız viyola sanatçısı Dana Zemtsov ve ünlü birçok sanatçıya yaptığı eşlikler ve solo performansları ile kariyerinin zirvesindeki piyanist Julien Quentin’den oluşan duo sunacakları lirikten, metafiziğe son derece virtüöze gerektiren eserleri barındıran geniş programları ile bir viyola-piyano resitali için alışılmadık bir müzik seçkisi vadediyor. Üç kuşaktır Avrupa’nın en ünlü viyolacı ailesinin en genç üyesi olan Dana ve Renaud Capuçon’dan Kian Sultani’ye kadar birçok ünlünün piyanisti olan Julien bu programda, Dana’nın büyük babası ve harika besteci, Evgeny Zemtsov tarafından ona özel bestelenen "Melodie im alten" de dahil olmak üzere ikonik klasik müzik parçalarının bir kombinasyonunu sunacaklar. Bu harika oda müziği konserine özel hazırlandıkları Türk besteci Nejat Başeğmezler’in ilk defa çalacakları ‘Armağan’ adlı eseleri ile de programlarını taçlandıracaklar. **Etkinlik Kuralları** -7 yaşından küçük izleyicilerimiz çocuk temsilleri dışındaki temsillere alınmamaktadır. -Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı, cep telefonu ve benzeri elektronik aletleri hiçbir şekilde kullanmamanızı önemle rica ederiz. -İndirimli bilet alanların, kapıda kimlik göstermesi zorunludur. Kural dışı durumlarda, fark bileti alınması zorunludur. -Temsillerimiz ilan edilen saatte başlar. Temsilin başlamasıyla kapılar kapanır. -Geç gelen seyircilerimiz ilk perdeyi/bölümü izleyemezler. -Yönetim gerektiğinde programda değişiklik yapabilir. -Zorunlu sebeplerle gerçekleşemeyen etkinliklerin, bilet tutarları iade edilir. -Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası Oda Müziği Konserleri’nin biletleri temsil tarihinden bir ay önce satışa sunulmaktadır. -Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası Oda Müziği Konserleri’nin biletleri, mobilet.com'dan online olarak satılmaktadır. Gişe yalnızca etkinlik günlerinde açılır. -Satılan bilet değiştirilmez, iade kabul edilmez. -Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası Oda Müziği Konserleri için %50 indirimli biletlerden yalnızca; gaziler, öğrenciler, engelliler ve 65 yaşını dolduranlar yararlanabilir.

Tüm Bilet Fiyatları:

Salon 100.00 ₺

Salon 50.00 ₺

1. ve 2. Kat 90.00 ₺

1. ve 2. Kat 45.00 ₺

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT