Acoustic Latin Project - Sibel Köse

Tarihler: 11 Eylül 2021 Cumartesi ~ 11 Eylül 2021 Cumartesi 11 Eylül 2021 21:00

Yer: Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

Ücret: 1. Kategori - 100.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 11, 2021 ~ Eyl 11, 2021
Acoustic Latin Project | Sibel Köse, Kamil Erdem, Serdar Barçın
Sibel Köse v
Kamil Erdem gtr
Serdar Barçın fl

Sibel Köse, Kamil Erdem ve Serdar Barçın 5. Bodrum Caz Festivali kapsamında Dibeklihan’da ‘Acoustic Latin Project’ projesi ile dinleyicisiyle buluşuyor. Kapanışta Festivale ve yaza veda ederken güzel bir caz gecesini sizlerle paylaşmak üzere bekliyoruz.

Dostlukları uzun yıllara dayanan, her biri kendi alanında deneyimli bu üç müzisyen ortak tutkuları olan caz müziğinin geniş yelpazesinde bir araya geldi. Vokalist Sibel Köse 30 yıla yaklaşan kariyerinde pek çok farklı projede solist olarak yer aldı; uluslararası festivallerde, albümlerde, radyo ve TV programlarında yer almaya, bilgi ve birikimini düzenlemekte olduğu atölye, klinik ve masterclass’lar ile paylaşmaya devam etmekte. Grubun kurucusu ve belkemiği Kamil Erdem gitarla başladığı müzik serüvenini bas gitar ve kontrbasla sürdürdükten sonra son dönemde yeniden gitarıyla yaptığı çalışmalarla ön plana çıkıyor. Erdem mühendislik eğitiminin ardından müzisyenliği ve eğitmenliği bir arada yürüttü, kendi kurmuş olduğu Asiaminor grubuyla caz ve Türk müziği arasında köprü kurdu, farklı müzisyen ve oluşumlarda yer almanın yanı sıra çıkartmış olduğu solo ve grup albümleriyle kendi besteleri olduğu kadar, Balkan müzikleri de dahil olmak üzere, farklı coğrafyaların müziklerini kendine has üslubuyla seslendirdi. Bugüne dek 20 ülkede konserler veren sanatçı geniş müzik yelpazesini sergilemeye ve üretkenliğini albümlerine yansıtmaya devam etmekte. Caz müziği icralarına Kamil Erdem’le başlayan Serdar Barçın, farklı nefesli enstrümanlardaki ustalığını caz, rock ve pop gibi farklı janralarda sergileyerek çeşitli oluşumlarda aranılan bir solist olmayı başardı, yurt içinde ve dışında yer aldığı konserlerin dışında pek çok albüm kaydında yer aldı. Barçın aynı zamanda TRT Hafif Müzik ve Caz Orkestrası’nda yer almakta. Üçlü farklı coğrafyalardan ve ağırlıklı olarak Güney Amerika ülkelerinden seçtikleri şarkıları seslendirecekler. Geniş ölçüde doğaçlamaya yer verdikleri performanslarındaki en belirgin özellik ise grup içindeki müzikal iletişim. 

https://www.sibelkose.com/
https://www.kamilerdem.net/

- Pandemi koşulları nedeniyle festival programında son dakika değişiklikleri olabilir. En güncel program için lütfen www.cazdernegi.org adresini ziyaret edin.- Güvenlik önlemleri nedeniyle, konser başlangıç saatinden en az 20 dakika önce mekânda hazır bulunmanızı ve yanınızda el çantasından büyük çanta bulundurmamanızı önemle rica ederiz. - Konserlere, etkinlik mekânlarına evcil hayvanların getirilmemesi rica olunur.- Etkinlik, Covid-19 tedbirleri dikkate alınarak oluşturulmuştur.-- 6 Eylül 2021 pPazartesi gününden itibaren aşı olmayan kişilerin; konser, sinema ve tiyatro gibi vatandaşların toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımında negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilmiştir. Bu çerçevede işletmeciler/organizatörler tarafından etkinliklere girişte HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir." COVID-19 ÖNLEMLERİMisafirler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği ve Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü konserleri, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeniyle gerçekleştirilecektir. Anthaven Aspat konserinde satışta olan kategoride oturma düzeni yoktur.İzleyicilerin mekânlara maske ile girmeleri ve içeride bulundukları süre boyunca maske takmaları gerekmektedir. İzleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır. Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar mekân dışına alınacaktır. UYARILAR VE HATIRLATMALARÇOCUKLU İZLEYİCİLERKonserlere yedi yaşından küçük çocukların getirilmemesi rica olunur. Yedi yaş ve üzeri çocuklar için bilet alınması gerekmektedir.GEÇ GELENLERKonsere geç gelen izleyiciler, sadece ilk alkış esnasında içeri alınır. İlk alkışı kaçıran izleyiciler konser arasını beklemek zorundadır. Ara olmayan konserlerde geç gelen izleyiciler mekana alınmayacaktır. Geç gelen izleyicilerimize bilet iadesi yapılmayacaktır. KAYIT CİHAZLARIKonser sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile profesyonel kayıt yapılması yasaktır. BİLET İADE VE DEĞİŞİKLİĞİSatın alınan biletler, konserin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez veya iade edilemez. İptal veya tarih değişikliği sonucunda yapılacak iade ve değiştirme işlemleri değişiklik duyurusunda belirtilen tarihe kadar gerçekleştirilmelidir. PROGRAMDA DEĞİŞİKLİKElde olmayan nedenlerden dolayı festival programında değişiklik yapılabilir. Program değişikliği nedeniyle satın alınan biletler iade edilmez. SAĞLIKTüm konser mekânlarında sağlık ekibi ve ambulans bulunmaktadır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT