Anıl Bilgen Trio

Anıl Bilgen Trio

Tarihler: 06 Ekim 2020 Salı ~ 06 Ekim 2020 Salı 21:30 - 00:30

Yer: Nardis Jazz Club

Ücret: Giriş:35.-TL, Öğrenci: 20 TL

Nereden Alınır: Nardis Jazz Club Gişe

Adres: Kuledibi Sok. No:14 Galata Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 244 63 27

Web: http://www.nardisjazz.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 6, 2020 ~ Eki 6, 2020

1989’da Ankara / Türkiye’de doğdu. Müzik eğitimine 9 yaşında özel piyano dersleri alarak başladı. 2000’de Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı klasik piyano bölümüne kabul edilerek İrem Bozkurt’un öğrencisi oldu. 2004 – 2009 yılları arasında ünlü Türk besteci Prof. İlhan Baran’dan klasik ve caz armonik analiz, form analizi ve çağdaş müzik üzerine özel dersler aldı. 2009 – 2010 yılları arasında Erasmus Öğrenci Değişim Programı kapsamında Avusturya’da Konservatorium Wien’de Roland Batik’in öğrencisi olarak eğitim gördü. 2010’da Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı klasik piyano bölümünden mezun oldu. 2010 – 2011’de George “Skip” Gailes Dörtlüsü’nün üyesi olarak bir çok konser verdi. 2011’de İstanbul’da düzenlenen JamZZ Yarışması’nda “En İyi Performans” ödülünü kazandı. Aynı yıl, Kunst Universität Graz’ın caz piyano bölümüne kabul edilerek Olaf Polziehn’in öğrencisi oldu. 2015’te Kunst Universität Graz’ta lisans eğitimini tamamladı. Çaldığı müzisyenler arasında Joe Lovano, Jim Rotondi, Karlheinz Miklin, Morten Ramsbøl ve Mike Richmond bulunmaktadır. Halen Graz / Avusturya’da yaşamakta ve düzenli olarak Avusturya’da ve Avrupa’daki çeşitli ülkelerde konserler vermektedir.

Anıl Bilgen (p),
Volkan Topakoğlu (b),
Burak Durman (d).

ÖNEMLİ DUYURU

İstanbul Valiliği’nin 2020/8 sayılı genelgesinde belirtilen COVID-19’a yönelik tüm hijyen önlemleri alınmıştır.

Ayrıca kulübümüzün hijyen kurallarını ve uygulamalarını kapsayan, mutfak temizliği ve gıda güvenliği, haşere ve zararlıları ile mücadele eden firmalarla protokolleri bulunmaktadır.

Dinleyici kabulü; Girişte temassız ateş ölçümü yapılır. El antiseptiği kapı girişinde, masalarda ve tuvaletlerimizde bulunmaktadır. Yeme içme dışında maske takmak zorunludur. Mümkün olduğunca temassız ödeme rica edeceğiz. Ancak POS cihazı kullanılırsa cihazın temizliği yapılmaktadır. Personelimiz koruyucu maske ve siper kullanmaktadır.

Nardis’in ilk günden beri sağlıklı bir havalandırma sistemi bulunmaktadır. %100 TAZE HAVA ile havalandırılmaktadır. Karışım havası kesinlikle yoktur. Dış taze hava bir üfleme fanı ile kanallarla içeri verilmekte ayrı bir kanal ve fan sistemi ile içerideki kirli hava dışarıya atılmaktadır. Tüm havalandırma sistemimiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Gerekli sosyal mesafenin sağlanması için kapasitemiz 40 kişi ile sınırlıdır. Ayakta dinleyici alınmayacaktır.

Konserlerimiz saat 21:30’da başlar. Kapı 20:30’da açılır. 2 set canlı müzik yapılır. 23:50’de canlı müzik biter.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT