Aynalar

Tarihler: 29 Kasım 2012 Perşembe ~ 29 Kasım 2012 Perşembe 20:00

Yer: Borusan Müzik Evi

Ücret: Tam 22.00 TL İndirimli 20.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Tiyatro gişe

Adres: İstiklal Cad. Orhan Adli Apayadın Sok. No: 1 Taksim Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 336 32 71

Web: http://http://www.borusanmuzikevi.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 29, 2012 ~ Kas 29, 2012

“Aynalar” yansıma, farkındalık ve kendini sorgulayış üstüne farklı bakış açılarının buluştuğu disiplinlerarası bir çalışma. Konser, performans ve konuşma formatları arasında gidip gelen bir gösteri boyunca üç yaratıcı / yorumcu, Türkiye ve Hollanda gibi iki farklı kültürün kesişme/ayrışma noktalarından beslenen bir anlatım ortaya koyuyor. Dinleyenler ise onların içsel dünyalara yaptığı yolculuğa, arayışa tanık oluyor. Her biri yaşayan, nefes alan bir ayna izleyicisinin önüne konulmuş. Aynaların içinde kişilerin aslında kim olduğu ve o anda tam olarak ne yaptığı görülebiliyor. Video görüntülerinin “üstlerine aktığı” bedenler de bir yansıma/yansıtma alanı; “görünmeyen alemlerden” içebakış, sezgi, hayal gücü, fantezi ve yaratıcılık anlamlarının ifade bulduğu yer. Akustik ve elektronik tınıların tapdans, görseller ve kısa öykü/şiirlerden derlenen bir metinle harmanlandığı bu projede Borusan Müzik Evi’nin konukları, gerçek dünyanın varlığının sorgulandığı bir düzene, zaman ve mekân kavramının sınırlarının silikleştiği anlara tanık olacak.

- BİFOKART Klasik sahipleri ve öğrencilerin %10, BİFOKART Gold sahiplerinin %30 indirim hakkı bulunur. Kapıda BİFOKART'ınız ya da öğrenci kimliğinizi göstermeniz istenecektir.
- Binanın özel mimari yapısından dolayı etkinlik sırasında mekâna giriş yapılamamaktadır. Geç gelen izleyiciler, ara olan konserlerde, ilk arada içeri alınır; arasız konserlerde salona giriş mümkün olmayacaktır.
- Etkinlik sırasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve başka bir cihazla kayıt yapılması kesinlikle yasaktır.
- Etkinlikten önce cep telefonlarınızı kapatmayı unutmayın.
- Borusan Müzik Evi'nin hiçbir yerinde sigara içilmemektedir.
- Borusan Müzik Evi'nin, elde olmayan nedenlerden ötürü, programda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Değişikliklerden dolayı satışı yapılmış olan biletler iade edilmez.

Meliha Doğuduyal: Konsept, piyano, besteler
Marije Nie: Tapdans
Gülçen Ciddi: Teatral anlatım

Aynalar

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT