Balkan - Gypsy Carnaval : Gırnata Üçlüsü

Tarihler: 12 Kasım 2010 Cuma ~ 12 Kasım 2010 Cuma - Saat: 21:00

Yer: Olimpia Event Hall

Ücret: 20,00 TL

Nereden Alınır: Biletix.com, Biletix Gişeleri, Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00, Olimpia Event Hall

Adres: İstiklal Cad. Acara Sok. No: 2 (Yapı Kredi Kültür Merkezi Yanı), Galatasaray İstanbul Adalar İstanbul

Telefon: 0212 244 04 42

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 12, 2010 ~ Kas 12, 2010

Olimpia da Balkan & Gypsy Karnavalı !
Artık kışa girmeye hazırlandığımız şu günlerde Olimpia ya Balkanlardan soğuk değil sıcak hava dalgası geliyor!
12 Kasım Cuma akşamı gerçekleşecek olan bu eğlenceli gecede bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında sergiledikleri performanslar ve coşkulu programlarıyla tanınan 3 klarnet virtüözü “Gırnata Üçlüsü” ; Balkan coğrafyasının en eğlenceli parçaları , Gypsy müziğinin kıvrak ritimleri, yakında yayımlanacak olan yeni albümlerinden nev-i şahsına münhasır parçaları ve bu geceye özel konuklarıyla adeta bir karnavalı andıracak gecede buluşuyor !

GIRNATA ÜÇLÜSÜ
Çorlulu Savaş ve Serdar Sayın hız konusunda bir anlaşmaya varamadıkları için Çatalcalı Özkan`ı da aralarına eklediler... Üç klarnetçi ne gibi bir iş yaparlar dersiniz? Bu üç klarnetçi gerçekten akıl karı bir iş yapmıyorlar... Bir büyü yapıyorlar, herkesi kendilerine çekip sonrada ortalığı bir birine katıyorlar... Sizde bu büyüye kapılmak isterseniz 12 Kasım Cuma Gecesi Olimpia ya davetlisiniz…

ÇORLULU SAVAŞ
Müzik yaşamına amatörce 5 yaşında başladı. 6 kişiden oluşan ilk orkestrasını 10 yaşında kurdu. Çorlu Musiki derneğinde eğitim aldıktan sonra folklorcu gençlere halk oyunları ekiplerinde müzisyen olarak eşlik etti. CNN Türk’te Kuştepe Bulis Belgeseline film müzikleri yaptı. 1997’de Okay temiz ile Babylon’da bir süre sahne aldı. 1998’de Ankara Holtür Halk Dansları ekibinin Japonya’daki 6 aylık gösterisine süresince eşlik etti. 1999’da Paris’te Lüleburgazlı Ahmet Özden Kumpanya İstanbul grubunda bulundu ve repertuarına yardımcı oldu. 2001 yılında Burhan Öcal’ın kurmuş olduğu Trakya All Stars grubunun klarnetçisi oldu ve 2006’ya kadar Burhan Öcal’ın projelerinde (Yeni Rüya, Istanbul Oriantal Assemble) bulundu. Bunların arasında Fransız Jean Pierre Smadj elektronik DJ, ud, Buzuki Orhan Osman ve Çorlulu Savaş üçlü bir albümde buluştu. 3 Kişinin baş harfini alarak ismini koydukları S.O.S. albümünü çıkardı.
Yeni albümü Şehrin Gözyaşları / Performance adını taşıyor.

SERDAR SAYIN
1983 yılında İstanbul`da dünyaya geldi. Ticaret lisesini bitirdikten sonra İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Türk Halk Oyunları Bölümüne girdi. 1993 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışı birçok organizasyonda görev aldı. Fransa, Portekiz, İspanya, İtalya, Yunanistan, Bulgaristan, Macaristan, Slovenya, Polonya ve Çin gibi birçok ülkede müzisyen, dansçı veya koreograf olarak görev yaptı.

Motiflerle Anadolu isimli bir dans projesinin, Lüleburgaz Roman Senfonisi ve Karşı Yakada Aşk isimli grupların yönetmenliğini üstlendi. Solo albüm çalışmaları Özlem ve E-Laz’ın dışında birde Karşı Yakada Aşk isimli grup çalışması bulunmaktadır.

Balkan Fiesta aaaa – Dj Uğur Şener
Canlı müzik arasında ritimler Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Bosna ve Romanya`nın sahip olduğu bu geniş coğrafyanın en sevilen parçalarının yanı sıra; Balkan Beat Box, Goran Bregovic, Shantel, Kultur, Shock, Gogol Bordello, gibi isimlere dokunarak Türkiye’ye kadar ulaşacak.Dj Uğur Şener eşliğinde Disco Disco Partizani derken coşacak, Kültür Shock`tan "Mastika" dinleyerek zaman ve mekân kavramını kaybederek kendinizden geçecek, Burhan Öcal ritimleriyle ile göbek atacak ve Emir Kusturica`nın filmlerini dev ekranda seyrederken Start Wearing Purple`la kendinizi Balkan müziğin inanılmaz girdabında bulunacak ve neye uğradığınız şaşıracaksınız :-) Biletler Biletixte ve etkinlik gecesi kapıda!

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT