Barış Manço Anma Gecesi

Tarihler: 01 Şubat 2011 Salı ~ 01 Şubat 2011 Salı - Saat: 22:00

Yer: İndigo

Ücret: 25,00 tl

Adres: İstiklal Cad. Akarsu Sok. Mısır Ap. No:1-2-4-5 Taksim, Beyoğlu İstanbul Adalar İstanbul

Telefon: 0212 244 85 67

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 1, 2011 ~ Şub 1, 2011
"Barış Manço Anma Gecesi"
KURTALAN EKSPRES "Barış Manço anısına"

Ahmet Güvenç
Cihangir Akkuzu
Gür Akad
Bülent Güven

Kurtalan Ekspres 1 Şubat 1999 tarihinde kaybettiğimiz Barış Manço anısına sahne alıyor.
Uzun yıllar birlikte sahne aldıkları Barış Manço için düzenlenen anma gecesinde, aramızdan ayrılan sevgili Bahadır Akkuzu ve sevgili Cem Karaca için de şarkılar söylenecek.

Kurtalan Ekspres 35 yıllık marka hüviyetine sahip Türkiye`nin ilk rock gruplarından birisidir. Birçok beste ve düzenlemelere de imza atmış olan grup "Etnik Rock" akımının da yurtdışı temsilcilerinden sayılmaktadır..

Yeni formunun biçimlenmesi Kurtalan Ekspres`in kendi sound`una ve ruhuna uygun olan müzisyenlerin biraraya gelmesiyle daha da etkinleştirilmiştir, daha sert daha tavizsiz rock sounduna ulaşması grubun ağır toplarının kararıyla; rahmetli Bahadır Akkuzu, Ahmet Güvenç ve Cihangir Akkuzu`nun formatladığı biçimde "çekirdek 4`lü" oluşumuna tekrar ağırlık vermesinden ileri gelmektedir, bu ana fikre en uygun isimlerden Gür Akad ve Bülent Güven`in de katılımıyla hem 4`lü gurup hüviyetinin yeniden kazanılması hem tavizsiz Rock sound`unun Kurtalan Ekspres`in özlenen Sound`uyla kitlelerine eniden kazandırılmasından ibarettir.

Barış Manço Anma Gecesi

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT