Belle & Sebastian - Cass McCombs

Tarihler: 30 Ekim 2015 Cuma ~ 30 Ekim 2015 Cuma 19:00

Yer: Volkswagen Arena

Ücret: Normal Ayakta - 70.00 TL Premium Tribün - 70.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: UNIQ İstanbul - Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. Ayazağa Cendere Yolu No: 4 Şişli İstanbul

Telefon: 0212 334 01 00

Web: http://http://blackboxistanbul.com/

E Posta: info@blackboxistanbul.com

Paylaş:

1 Yorum:

istanbul.net.tr Eki 30, 2015 ~ Eki 30, 2015

İskoçyalı topluluk Belle and Sebastian, "25. Akbank Caz Festivali" kapsamında 30 Ekim'de Volkswagen Arena'da...

İskoçyalı topluluk Belle and Sebastian, indie müziğin öncülerinden sayılmaktadır. Stuart Murdoch ve Stuart David tarafından kolej yıllarında müzik endüstrisi üzerine hazırladıkları bir projeyle kurulan grup bugüne kadar dokuz albüm yayınlamıştır. 1000 adet basılan ilk albümleri ardından aynı yıl  yayınladıkları İkinci albümleri, ünlü müzik dergisi “Spin” tarafından "En İyi 100 Albüm" listesinde gösterildi. Bu başarı ardından hızla tanınmaya başlayan topluluk üçüncü albümleri ile “En İyi Yeni Grup” dalında Brit Ödülü kazandı. Besteleri ile mutluluktan hüzne kadar pek çok duyguyu yaşatan “Belle and Sebastian”, etkileyici sahne performansları ile müzikten aldıkları keyfi dinleyicileri ile paylamaktan geri durmuyorlar.

Cass McCombs öykülerini telaşsız anlatmayı seçen Kaliforniyalı bir kent ozanıdır. Müziği her ne kadar rock, blues, folk, saykodelik, punk ve country karışımı olsa da tüm bu kardeş türler aslında şarkı sözlerinin öne çıkmasını sağlayan birer yardımcıdır. Bugüne kadar yedi albüm ve bir EP'si bulunan sanatçının 22 şarkılık son albümü küçük bir çocuğun otorite karşıtı diyaloglarından alıntılar da çermektedir. Eleştirmenler Cass McCombs'un müziğini  "insan hassasiyetinin ikiyüzlülüğünü sakince ve esrarlı bir şekilde anlatmakta" diyerek övmektedir. Farklı görsel sanatçılarla kurduğu etkileşimi internet sitesine de taşıyan McCombs, karakterini yansıtan bir fontu takipçileriyle paylaşarak şarkı sözleri dışında da dinleyicilerinin yaşamlarında iz bırakmak ister gibidir.

* Konser alanına girecek herkes yaş sınırı olmadan bilete tabiidir. 15 yaş altı bilet sahiplerine aynı kategoride bilet satın almış ebevenylerinin refakat etmesi gerekmektedir.
* Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
* Konser alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.

Lütfen dikkat!Bu etkinlik Özel Kurallara tabidir.

- Konser alanına girecek herkes yaş sınırı olmadan bilete tabiidir. 15 yaş altı bilet sahiplerine aynı kategoride bilet satın almış ebevenylerinin refakat etmesi gerekmektedir.
- Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.
- Mekan kapı açılış saati: 19:00
- Konser her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması önerilir. Bilet iadesi yapılmayacaktır.
- Konser alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek konser alanına alınmayacaktır.
- Organizasyon sahibi etkinlik için bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına kişiyi almama hakkına sahiptir.
- Konser alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girmek yasaktır.
- Konser süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Seyirci, sanatçı yönetimi uygun gördüğü takdirde görsel-işitsel kayıt cihazlarına el konabileceğini kabul eder.

Kurallar

- Konser süresince biletinizi saklayınız.
- Konser alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size aittir.
- Konser alanına evcil hayvan alınmayacaktır.
- Konser alanı içinde sadece yetkili satış noktalarında satılacak olan merchandise ürünlerini almanız önerilir.
- Konsere katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı konser organizasyonuna ait olup katılımcı, konsere katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
- Konser alanına yanıcı, patlayıcı, parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
- Konser alanındaki ses düzenleri geçici duyma problemlerine yol açabilir.
- Konser alanındaki ışık düzenleri geçici göz rahatsızlıklarına neden olabilir.
- Konser biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini konser alanından çıkarma hakkına sahiptir.
- Konser alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekmektedir.
- Konser biletleri devredilemez ve iade edilemez. Kayıp biletler için yenisi basılmayacaktır.

25Akbankcazfestivali

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Kapılar akşam 7 de açılacak ama peki grup saat kaçta sahneye çıkacak ve tahmini tüm konser akşam saat kaçta bitmiş olur??
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT