BİFO - Büyük Resme Bakmak

BİFO - Büyük Resme Bakmak

Tarihler: 04 Kasım 2021 Perşembe ~ 04 Kasım 2021 Perşembe 20:00

Yer: Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi

Nereden Alınır: https://www.passo.com.tr/

Adres: Zorlu Center Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0850 222 67 76

Web: https://www.zorlupsm.com/tr

E Posta: info@zorlupsm.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 4, 2021 ~ Kas 4, 2021

SAYGUN Concerto da Camera, op.62
SAINT-SAËNS Viyolonsel Konçertosu no.1, La minör, op.33
ÇAYKOVSKİ Uyuyan Güzel, orkestra süiti, op.66a, Kuğu Gölü, süit, op.20a, Fındıkkıran, bale süiti, op.71a’dan bölümler

BİFO’nun bu konserde eşlik edeceği solist, tekniği ve ruhunu müziğe yansıtmasındaki ustalığıyla büyük beğeni toplayan viyolonsel sanatçısı Pablo Ferrández. Aralarında Fransa Ulusal Orkestrası, Londra Filarmoni Orkestrası ve Bayerischen Rudfunk Senfoni Orkestrası’nın da bulunduğu topluluklarla, Gustavo Dudamel, Daniele Gatti, Christoph Eschenbach gibi orkestra şefleri ve Anne Sophie-Mutter, Vadim Repin, Martha Argerich gibi efsane yorumcularla sahneyi paylaşmış olan Ferrández, BİFO ile birlikte viyolonsel repertuvarının taç eserlerinden birini, Saint-Saëns’in 1. Viyolonsel Konçertosu’nu seslendirecek. BİFO’yu kurucu ve onursal şefi Gürer Aykal’ın yöneteceği bu konserde ayrıca cumhuriyetimizin ilk kuşak bestecilerinden Ahmed Adnan Saygun’un Concerto da Camera’sı ve Piotr İlyiç Çaykovski’nin bale sahnelerine ve konser repertuvarına eşsiz armağanları olan Uyuyan Güzel, Kuğu Gölü ve Fındıkkıran balelerinden bölümler dinleyeceğiz.

- Zorlu PSM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tâbidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

- Zorlu Center arama noktalarında görevliler tarafından vücut ısısı ölçümü yapılacaktır. Vücut ısısı 38C üzerinde olan misafirler içeri alınmayacaktır.

- Etkinlik girişinde Zorlu PSM tarafından yeni maskeler dağıtılacaktır. Alan içinde farkındalığı sağlamak amacıyla yeni verilen maskelerin takılması zorunludur.

- 18 yaş üzeri misafirlerimiz etkinliğe gelmeden önce HES (Hayat Eve Sığar) uygulamalarının güncel olduğundan, HES Kod Ayarları bölümünün altında bulunan Risk Durumu, Aşı Durumu, Hastalık Durumu ve Test Durumu alanlarının paylaşıma açık olduğundan emin olmalıdır.

- HES uygulaması üzerinden 18 yaş üzeri misafirlerimiz tarafından aşı kartı gösterilmesi veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren, Covid-19 geçirmiş kişiler ise izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile salona seyirci olarak girebilecektir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.

- Zorlu PSM girişlerinde misafirlerimize maske verilecek veya mevcut maskeleri yeni maskeler ile değiştirilecektir. Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini çıkardığı tespit edilenler uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar Zorlu PSM alanının dışına alınacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT