Brahms Coşkusu

Brahms Coşkusu

Tarihler: 28 Kasım 2018 Çarşamba ~ 28 Kasım 2018 Çarşamba 19:30

Yer: Albert Long Hall Kültür Merkezi

Ücret: Tam 50.00 TL Öğrenci 10.00 TL

Nereden Alınır: Mekan Gişe

Adres: Bebek Mah. Boğaziçi Üniversitesi Nispetiye Cad. Beşiktaş İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 28, 2018 ~ Kas 28, 2018

M.Ravel Quartet in Fbr>-Allegro moderato-Tres doux
-Assez vif-Tres rythme
-Tres lent
-Vif et agite

D.Schostakovich Quartet Op.108 No.7br>-Allegretto
-Lento
-Allegro
-Allegretto
**

J.Brahms Quintet Fa m. Opus 34br>-Allegro non troppo
-Andante, un poco Adagio
-SCHERZO, Allegro
-FINALE, Poco sostenuto

strong>Tayfun Bozok - 1.Keman
Tayfun Bozok, H.Ü. Ankara Devlet Konservatuvarı’nda Jules Higny, İ.Ü. Devlet Konservatuvarı’nda Gülden Turalı’nın öğrencisiydi. Lozan Konservatuvarı’nda Ayla Erduran’ın virtüozite sınıfında okudu. Cenevre Oda ve Lozan Sinfonietta Orkestralarında, ayrıca Devlet Opera ve Balesi’nde başkemancılık yaptı. Martha Argerich, Nikita Magalof, Pierre Barbizet ve Mischa Maisky gibi sanatçılarla oda müzik yapma fırsatı buldu.

Derya Bozok - 2.Keman
Derya Bozok H.Ü. Ankara Devlet Konservatuvarı’nda Prof. Reyyan Yücelen Başaran, Istvan Nemeth ve Prof. Murat Tamer ile çalıştı. 1991’de CSO’nun keman grubunda göreve başladı. Akdeniz Gençlik Orkestrası’yla uluslararası festivallere katıldı. Hacettepe’deki yüksek lisans öğrenimini Victor Pikaizen ile tamamladı. Sanatçı bugün CSO’daki birinci keman grubundaki görevini sürdürmekte.

Evren Bilgenoğlu - Viyola
Evren Bilgenoğlu viyola öğrenimine H.Ü. Ankara Devlet Konservatuvarı'nda Feza Gökmen ile başladı. Yüksek lisansını aynı okulda tamamladı. Doktora öğrenimi için gittiği Florida Devlet Üniversitesi’nde Prof. Dr. Pamela Ryan ile çalışmalarına devam etti. Eppes Quartet'in üyesi olarak Carnegie Hall başta olmak üzere ABD’de birçok salonda konserler verdi. Şu an Hacettepe’de doçent doktor olarak eğitmenlik görevine devam etmekte.

Erkan Özbek - Viyolonsel
Erkan Özbek Hacettepe’den mezun olduktan sonra Ankara Devlet Opera ve Balesi’nde sözleşmeli sanatçı olarak çalıştı. Lübeck Müzik Yüksek Okulu’nda yüksek lisans yaptı. Hamburg Senfoni Orkestrası’nda bir yıl stajyer sanatçı olarak çalıştı. Lübeck Filarmoni, Hamburg Senfoni ve Hamburg Opera Orkestralarında sözleşmeli sanatçı olarak görev aldı. Özbek, şu an CSO üyesi.

Gökhan Aybulus - Piyano
Gökhan Aybulus Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Prof. Zöhrab Adıgüzelzade ile çalıştı. Moskova Çaykovski Devlet Konservatuvarı’nda Prof. Naum Shtarkman’ın sınıfına kabul edildi. Lisans ve yüksek lisans öğrenimini Shtarkman ile tamamlayan Aybulus, doktora çalışmalarını Prof. Sergey Dorenski ile aynı okulda sürdürdü. Bu süreçte Mikhail Voskresensky, Ruvim Ostrovsky, Pavel Nersesian, Nikolai Lugansky, Andrey Pisarev ve Nina Kogan ile çalışma fırsatı buldu. Natalia Gutman, Cihat Aşkın, Bülent Evcil, Alexander Buzlov, Roman Simovich ve Alexander Kagan gibi dünyaca ünlü isimlerle aynı sahneyi paylaştı. Aybulus, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda doçent olarak eğitmenlik görevine devam etmekte.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT