Brodway Müzikalleriyle Yeni Yıla

Brodway Müzikalleriyle Yeni Yıla

Tarihler: 26 Aralık 2018 Çarşamba ~ 26 Aralık 2018 Çarşamba 19:30

Yer: Albert Long Hall Kültür Merkezi

Ücret: Tam 50.00 TL Öğrenci 10.00 TL

Nereden Alınır: Mekan Gişe

Adres: Bebek Mah. Boğaziçi Üniversitesi Nispetiye Cad. Beşiktaş İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 26, 2018 ~ Ara 26, 2018

S. Sondheim: Follies’den “Losing My Mind” (Elerki Taşkın) / S. Sondheim: A Little Night Music’ten “Send in the Clowns” (Seren Akyoldaş) / L. Bernstein: Batı Yakasının Hikâyesi Süiti (Doruk Görkem Tokur) / L. Bernstein: Batı Yakasının Hikâyesi müzikalinden “Maria” (Elerki Taşkın), “I Feel Pretty” (Seren Akyoldaş) ve “Somewhere” (Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın) / A. L. Webber:Operadaki Hayalet’ten “Think of Me” (Seren Akyoldaş) ve “All I Ask of You” (Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın) / F. Loewe: “On the Street Where You Live” (Elerki Taşkın) / F. Loewe: My Fair Lady’den “I Could Have Danced All Night” (Seren Akyoldaş) / G. Gershwin: Girl Crazy’den “I’ve Got Rhythm” (Doruk Görkem Tokur) / G. Gershwin: Strike Up the Band’den “I Got a Crush on You”(Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın) / G. Gershwin: Porgy & Bess’ten “Summertime” (Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın) /// H. Arlen:“Stormy Weather” (Elerki Taşkın) / H. Arlen: Oz Büyücüsü’nden “Over the Rainbow” (Seren Akyoldaş) / H. Arlen: A Star is Born’dan“The Man That Got Away” (Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın) / J. Tesori ve D. Scanlan:“The Girl in 14G” (Seren Akyoldaş) / H. Mancini: Mancini Medley’den Tiffany’de Kahvaltı’dan “Moon River” (Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın), Two for The Road’dan “Two For The Road” (Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın), Pembe Panter’den “Pembe Panter” tema müziği (Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın)ve “Meglio Stasera, che Domani o mai” (Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın) / James Bond Medley (Seren Akyoldaş ve Elerki Taşkın): “Goldfinger” (Goldfinger, 1964), “Thunderball” (Thunderball, 1965), “Die Another Day” (Die Another Day, 2002), “You Know My Name” (Casino Royale, 2006), “Another Way to Die” (Quantum of Solace, 2008), “Skyfall” (Skyfall, 2012), “Writings on the Wall” (Spectre, 2015).

Seren Akyoldaş - Vokal
Seren Akyoldaş, İ.Ü. Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü’nde Ayşe Sezerman ile öğrenim gördü. 2007’de “Jugend Musiziert” Yarışması’nda ikincilik kazandı. Aynı yıl Sieur Duluth Opera Festivali’ne tam burslu olarak kabul edilidi. Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladığı Edebiyat-Tarih çift anadal programından sonra, tarih yüksek lisansını ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı bitirip, 2009’da Floransa’ya yerleşti. European University Institute’da yapmakta olduğu tarih doktorası ile eş zamanlı olarak, Scuola di Musica di Fiesole’de Tiziana Tramonti ile şan öğrenimini sürdürdü; Luciana Serra, Gianni Fabbrini ile repertuvar çalıştı. Avrupa’da pek çok klasik ve caz müziği konseri veren soprano, aynı zamanda çağdaş müziğe olan tutkusu nedeniyle birçok Türk, Alman, İtalyan ve İngiliz bestecinin çağdaş eserlerinin ilk seslendirilişini gerçekleştirdi.

Elerki Taşkın - Vokal
1988 Eskişehir doğumlu Elerki Taşkın, ilkokul yıllarında keman çalmaya başladı. Lise çağında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda iki yıl kontrbas, 5 yıl ise yarı zamanlı olarak müzikal tiyatro okudu. 2005’ten itibaren çeşitli yurt içi ve yurt dışı temsillerde ve festivallerde solist olarak yer aldı ve ödüller kazandı. 2013'te, solisti olduğu Türkçe rock grubu Kontrast ile ilk albümünü çıkardı. Taşkın şu sıralar "Ladies and Gentlemen İstanbul" ve "Journey to Broadway" adlı müzikal topluluklarındaki çalışmalarının yanı sıra, bireysel müzik calışmalarına devam etmekte.

Doruk Görkem Tokur - Piyano
1991 Ankara doğumlu Doruk Görkem Tokur H.Ü. Ankara Devlet Konservatuvarı’nda önce Yrd. Doç. Menekşe Akar, sonra Prof. Yeşim Alkaya Yener ile piyano çalıştı. 2012-2014 yılları arasında, Floransa'da Scuola di Musica di Fiesole'de Prof. Andrea Lucchesini ile sanatta uzmanlık öğrenimini tamamladı. Bernd Goetzke, Pamela Mia Paul, Stephen Gutman, Daniel Gortler, Kemal Gekić, Misha Dacic, Aleksandar Madžar, Tamara Poddubnaya, Mykola Suk, Markus Tomas, Gülsin Onay, İdil Biret, Emre Elivar, Hüseyin Sermet ve Rengim Gökmen’in ustalık sınıflarına katıldı. Türkiye ve İtalya’da katıldığı yarışmalardan ödülsüz dönmeyen piyanist, halen Prof. Yeşim Alkaya Yener ile Hacettepe'de yüksek lisans öğrenimine devam ediyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT