Çağdaş Müzik Topluluğu

Tarihler: 02 Aralık 2017 Cumartesi ~ 02 Aralık 2017 Cumartesi 02 Aralık 2017 22:00

Yer: Mask Live Music Club

Ücret: - 34.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: İstiklal Caddesi Bekar Sokak No: 10 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 244 12 38 - 0530 766 99 78

Web: http://www.masklive.net

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 2, 2017 ~ Ara 2, 2017
Çağdaş Müzik Topluluğu, sevenleriyle bir araya geliyor.

2002 yılında daha çok kendi öğrencilerinden oluşan bir kadro ile Muhammet Kart tarafından kurulmuştur. Yeni elemanların katılımı ile, 2006 yılından bu yana profesyonel olarak müzik çalışmalarına devam etmektedir. 2009 yılında da "Umudun Türküsü" adlı ilk albümünü çıkardı.           

İstanbul içinde ve dışında pek çok üniversite, konser salonu ve festivalde konser veren topluluk 2010 yılı Nisan ayında İsviçre’deki Lale Festivali'nde, Cenevre ve Lozan şehirlerinde verdiği bir dizi konser ile yurt dışında da dinleyicisiyle buluşmuştur. Birçok ülkenin kültür ateşelerinin de bulunduğu bu konserlerde aldığı olumlu eleştiriler daha geniş kitlelere ulaşma hedefini perçinlemiştir.              

Çağdaş Müzik Topluluğu farklı müzik formlarını harmanlayarak gerek kendi bestelerine gerekse anonim eserlere iki veya üç sesli vokal ve enstrüman yorumları katarak kendine özgü veya eklektik deneysel çalışmalar yapmaktadır. Topluluğun repertuarı Türkiye’nin çeşitli yörelerinden ve farklı etnik dillerde şarkılardan oluşmakla birlikte, başka ülkelerin halk şarkılarını da yorumlamaktadır.             

Müzik topluluğu elemanları İstanbul'da yaşayan müzisyenler olarak, samimi bir müzikal yaklaşımla, gerek Türk gerekse dünya müzik kültürünü önemseyen bir misyonla, hem eserlerin doğdukları yerlerin kültürünü yansıtmaya, hem de evrensel müzik anlayışına ulaşmaya çalışmaktadır.             

Topluluk üyelerinin çoğunluğu konservatuvar veya müzik okulu mezunu olup, kendi branşlarında da eğitmen olarak çalışmalarına devam etmektedirler.

- 18 yaş sınırı vardır.- PDF bileti sahibi müşterilerin, biletlerin çıktılarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.- Kapı açılışı belirtilen saatten 1 saat öncedir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT