Çanakkale Öyküler ve Türküler

Çanakkale Öyküler ve Türküler

Tarihler: 06 Şubat 2016 Cumartesi ~ 06 Şubat 2016 Cumartesi 06 Şubat 2016 20:30

Yer: İş Sanat Kültür Merkezi

Ücret: 1. Kategori - 56.00 TL 2. Kategori - 45.00 TL 3. Kategori - Tam 39.00 TL İndirimli 34.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 316 10 83

Web: http://www.isbank.com.tr

E Posta: issanat@isbank.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 6, 2016 ~ Şub 6, 2016
Dünya tarihinin en büyük trajedilerinden ve eşi görülmemiş kahramanlık destanlarından biri olan Çanakkale Savaşı, 100. yılında hikayeler ve ezgilerle İş Sanat'ta anılıyor.

Anlatıcı: Sunay Akın
Vokal, bağlama: Onur Akın
Vokal: Nilüfer Sarıtaş
Vokal: Cihan Yıldız

Konuk Sanatçılar: Erdal Erzincan, Cengiz Özkan, Nida Ateş, Hüseyin Albayrak, Ali Rıza Albayrak

Şair, yazar, tiyatrocu, araştırmacı Sunay Akın'ın anlatacağı öyküler, tanıklıklar ve anekdotlarla geçmişimizi günümüze taşıyan bu anlamlı proje aynı zamanda Türk tarihinin en şerefli sayfalarını dolduran bu zaferin hiç bilinmeyen yönlerine de ışık tutuyor. "Çanakkale zaferinden söz etmek için 99'un hiçbir eksiği olmadığı gibi 101'nde hiçbir fazlalığı yoktur!" diyen Sunay Akın'ın zihinlerde yeniden canlandıracağı bu destana günümüz kent ozanı Onur Akın'ın seçkin sanatçılarla birlikte seslendireceği türküler eşlik edecek. Hikayelerin ve Onur Akın'ın "bu topraklarda yüzlerce yıldır yaşayan halkların sözlü ve müzikli tarihi" dediği türkülerle bir araya geleceği gecede tarihin dönüm noktalarından birine yolculuk yaparken aynı zamanda bu destanın isimsiz kahramanları da bir kez daha saygıyla anılacak.

- Geç gelen izleyiciler yalnızca ilk alkış arasında salona alınır.- Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocukların etkinliklere getirilmemesi rica olunur.- Etkinlik sırasında cep telefonlarının mutlaka kapalı tutulması rica olunur.- Etkinlik esnasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır. Cihazların gösteriden önce vestiyere teslim edilmesi önemle rica olunur. - Elde olmayan nedenlerden dolayı etkinliklerde değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, gösterinin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. İade ve değiştirme işlemleri etkinlik gününe kadar gerçekleştirilmelidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT