Dilbağ Tokay, viyolonsel - Emine Serdaroğlu, piyano

Tarihler: 05 Şubat 2010 Cuma ~ 05 Şubat 2010 Cuma - Saat: 19:30

Yer: Borusan Müzik Evi

Ücret: Balkon Tam: 12,00 TL, Öğrenci: 11,00 TL, Parter Tam: 23,00 TL, Öğrenci: 21,00 TL

Nereden Alınır: www.biletix.com

Adres: İstiklal Caddesi, Orhan Adli Apayadın Sok. No: 1 Istanbul İstanbul İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Şub 5, 2010 ~ Şub 5, 2010

Biletler 04 Ocak 2010 günü saat 10:00’da satışta...Binanın özel mimari yapısından dolayı etkinlik sırasında mekâna giriş yapılmamaktadır. Geç gelen izleyiciler, ara olan konserlerde, ilk arada içeri alınır; arasız konserlerde salona giriş mümkün olmayacaktır. Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır. 8 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 8 yaş ve üzeri bilete tabidir. Etkinlik öncesinde cep telefonlarınızı kapatmayı lütfen unutmayın. Borusan Müzik Evi’nin hiçbir yerinde sigara içilmemektedir. Borusan Müzik Evi’nin, elde olmayan nedenlerden ötürü, programda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Değişikliklerden dolayı satışı yapılmış olan biletler iade edilmez.

DİLBAĞ TOKAY viyolonsel
EMİNE SERDAROĞLU piyano
“Viyolonsel ve Piyano ile Duygusal Haller”

Viyolonsel ve çello ikilisi olarak 1998 yılında çalışmalarına başlayan Tokay ve Serdaroğlu, bugüne kadar İstanbul’un belli başlı salonlarında, yurtdışında da İsveç, Almanya, Fransa, İtalya, Bulgaristan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde verdikleri konserlerde renkli programları ve özgün yorumlarıyla dinleyenlerin beğenisini kazandı.

Klasik ikili repertuarının yanı sıra modern yapıtlar, danslar, tangolar ve Türk bestecilerin eserlerinden oluşan geniş repertuarlarıyla ilgi toplayan ikili, Lutoslawski’nin Grave ve bu konserlerinde de seslendirecekleri Hasan Uçarsu’nu “Elif Dedim Be Dedim” adlı yapıtının İstanbul’daki ilk seslendirilişlerini gerçekleştirmişti.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT