Hip Hopçular, Cazcılar, Rockçılar Neşet Ertaş İçin Sahnede

Hip Hopçular, Cazcılar, Rockçılar Neşet Ertaş İçin Sahnede

Etkinlik Konser Parti Hip Hopçular, Cazcılar, Rockçılar Neşet Ertaş İçin Sahnede

Tarihler: 15 Aralık 2018 Cumartesi ~ 15 Aralık 2018 Cumartesi

Yer: Anahit Sahne

Adres: Akarsu Sk. No:1-2-4 D:5 Beyoğlu İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 15, 2018 ~ Ara 15, 2018

Anadolu’nun güçlü sesi ve sözü Neşet Ertaş bu kez yeraltı müzik camiasının performansları ile 15 Aralık Cumartesi akşamı Beyoğlu Anahit Sahne’de anılacak. Ağaçkakan, Debdebe, Ceyda Köybaşıoğlu, Cümbüş Cemaat, Congulus ve Farazi V Kayra'nın yanı sıra konuk sanatçılar da gecede sahneye çıkacak.

Türkiye'nin ilk kültür ve sanat platformu Sanatatak’ın düzenlendiği ‘Neşet Edenler’ konseri Beyoğlu’nun yeni mekânı Anahit Sahne’de 15 Aralık Cumartesi akşamı gerçekleştirilecek. Gecede çok sayıda farklı müzikal tavırlardan genç sanatçı Ertaş eserlerini seslendirmek için sahneye çıkacak.

Neşet Ertaş’tan İlham Alanlar, Alacaklar
Sanatatak platformu Neşet Ertaş Sergisi vesilesiyle Neşet Edenler başlıklı konserinde bugün Neşet Ertaş'la yeniden ilişki kurmayı, yeni ilişkiler tesis etmeyi ve ondan ilham alacak gençleri teşvik etmeyi hedefliyor. Platform, Ustanın şarkılarından aldığı ilhamı, farklı müzik deneyimleriyle buluşturarak neşet edenlerin çoğalmasını diliyor.

Onur Konuğu Erkut Özkan
Konserin onur konuğu olan müzisyen Erkut Özkan, sazıyla Ertaş'ın izinde, onun ozanlık geleneğinin mirasçısı olarak sahneye çıkacak. Özkan’ın sazında Ertaş’ın seslerini ve sözlerini bulacağız.
Gecede Bozkır Band sahnede ev sahipliği yaparak hip hop, caz, rock gibi farklı müzikal deneyimlerin temsilcilerine eşlik edecek. Ertaş’ın eserleri farklı tarzdaki müzisyenlerin yeniden yorumları ile hayat bulacak.
Etkinliğin konsepti Ayşegül Sönmez’e, müzik direktörlüğü Volkan İncüvez’e ait. Bozkır Band ise Volkan İncüvez, Samet Tulça, Deniz Mahir Kartal, İlke Kızmaz’dan oluşuyor.
Bozkır Band'e gece boyunca hip hop, caz, rock gibi farklı müzik deneyim alanlarından sürpriz konukların ekleneceği gece Beyoğlu'nun yeni mekânı Anahit Sahne'de gerçekleşecek.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Film Gösterileri Fuar Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT