İstanbul Filarmoni Oda Orkestrası Yaz Konseri

Tarihler: 12 Haziran 2022 Pazar ~ 12 Haziran 2022 Pazar 20:00

Yer: Grand Pera Emek Sahnesi

Ücret: Tam: 100.00 TL Öğrenci: 75.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Cercle d’Orient Binası. İstiklal Cad. No: 56 - 58 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 640 73 72

Web: http://www.grandpera.com/

E Posta: info@grandpera.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 12, 2022 ~ Haz 12, 2022
İstanbul Filarmoni Derneği bünyesinde faaliyet gösteren İstanbul Filarmoni Oda Orkestrası'nın bu konserinde Kuzey Makedonyalı piyanist Ognenka Gerasimovska solist olarak sahne alıyor.  Saint Saens piyano konçertosunun seslendirileceği bu konser Kuzey Makedonya Kültür Merkezi'nin katkılarıyla gerçekleşecek.

ŞEF: TURAN MANAFZADE
SOLİST: OGNENKA GERASIMOVSKA-DIMITROVSKA

PROGRAM:
W. A. Mozart - Divertimento, Re Majör K 136
Ü. Hacıbeyli - Arazbarı
S. Saens - Piyano Konçertosu sol minör, no.2

OGNENKA GERASIMOVSKA-DIMITROVSKA
Lj. Romanova – Ohri, K. Makedonya; J. Mihailoviç – Belgrad, K. Sırbistan; B. Romanov – Ohri ve Belgrad; L. V. Roshcina, N. Makarova, N. Shtarkman – Suzdalj, R. Rusya, Juri Kot – Ukrayna gibi uluslararası üne sahip hocalardan dersler aldı.
Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Rusya, Fransa, Ukrayna, Romanya, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Almanya, Kosova, Avusturya, İtalya gibi ülkelerde çok sayıda konserler verdi.Makedonya'da ve yurtdışında, Üsküp Yaz Festivali, İştipFestivali, ManastırFestivali, Gevgeli Festivali, Üsküp'te Sonbahar müzik şenlikleri, Interfest Manastır'ın yanı sıra Priştine, Betlehem, Shefa Amr, Viyana, Nürnberg, Roma'da çok sayıda resital verdi.
Çok sayıda birincilik ödülü ve ödülün sahibidir, en önemlileri şunlardır: En iyi mezun olan öğrenci için “Klimentina Rafajlovska” ödülü; Makedonya Müzik Sanatçıları Derneği tarafından en perspektifli genç piyanist için verilen özel ödül; Paris, R. Fransa'daki uluslararası piyano yarışması “Nikolai Rubinstein”da birincilik ödülü; Usti nad Labem, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenen “Virtuosi per musica di pianoforte” uluslararası yarışmasında 2.lik ödülü; EPTA – Osiek, K. Hırvatistan'da genç piyanistler için uluslararası yarışmada ödüllü; Genç piyanistler için uluslararası yarışma olan “Interfest Manastır”da 1.lik ödülü, Karl Drechter furderprice, Almanya'da 3.lük ödülü. 2021'de Makedonya Müzik ve Bale Pedagogları Derneği tarafından her yılverilen “Yılın Öğretmeni” ödülünü.
Ognenka Gerasimovska - Dimitrovska İstanbul'da ilk kez müzikseverlerle buluşuyor.

Bilet Fiyatları:

- Tam: 100.00 TL Öğrenci: 75.00 TL

Önemli Notlar:

- Öğrenci bileti sahiplerinin, etkinlik mekanı girişinde biletleri ile birlikte geçerli bir öğrenci belgesi ibrazı zorunludur.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT