Jose Antonio Ruiz Dans ve Flamenko

Jose Antonio Ruiz Dans ve Flamenko

Tarihler: 22 Mayıs 2018 Salı ~ 22 Mayıs 2018 Salı 22 Mayıs 2018 20:30

Yer: İş Sanat Kültür Merkezi

Ücret: 1. Kategori - 108.00 TL 2. Kategori - 88.00 TL 3. Kategori - Tam 77.50 TL İndirimli 67.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 316 10 83

Web: http://www.isbank.com.tr

E Posta: issanat@isbank.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 22, 2018 ~ May 22, 2018
İş Sanat, 18. sezonunu, Flamenko’nun yaşayan en önemli temsilcilerinden, efsane dansçı Jose Antonio Ruiz ile tamamlıyor.

Kapanış Gösterisi: Jose Antonio Dans ve Flamenko Topluluğu
Picasso


Jose Antonio Ruiz Dans ve Flamenko Topluluğu, “Picasso” başlıklı gösterisiyle İş Sanat sahnesine konuk oluyor. 1964 yılında Maria Rosa Dans Topluluğu’nda başlayan kariyeri boyunca dünyanın en prestijli sahnelerinde performanslar sergileyen ve kendi topluluklarını kuran Jose Antonio Ruiz, 13 seneyi aşkın bir süre İspanya Ulusal Balesi'ne başkanlık yaptı. Ulusal Dans Ödülü, Güzel Sanatlar Altı Madalyası, İspanya Ulusal Balesi Direktörü olarak, New York Dans Eleştirmenleri Derneği tarafından verilen Metropolitan'da En İyi Dans Gösterisi Ödülü gibi pek çok prestijli ödüle layık görüldü. 2011 yılında, Albacete Dans Konservatuvarı’nın adı “José Antonio Ruiz Profesyonel Dans Konservatuvarı” olarak değiştirildi. Bolşoy Tiyatrosu’nda düzenlenen Prize Benois Ödülleri’nde jüri üyeliği yapan Jose Antonio Ruiz, UNESCO'nun Uluslararası Dans Konseyi "İspanyol Mirası" üyesi oldu. Dünya prömiyeri 23 Haziran 2001’de Uluslararası Granada Dans ve Müzik Festivali’nde yapılan “Picasso”da, Jose Antonio Ruiz, ünlü İspanyol ressam Pablo Picasso’dan ilham alarak, onun eserleri üzerinden bir koreografi oluşturuyor ve izleyiciyi Picasso’nun hayatının farklı evreleri arasında bir seyahate çıkarıyor. Picasso Paisajes (Picasso Manzaraları) ve Flamenco Invocaciones (Flamenko Tutkusu) isimli iki bölümden oluşan gösterinin ilk bölümünde, Picasso’nun ressam olarak evrelerini anlatan renklerin özü ve sembolizmi üzerinden izleyicileri farklı dünyalara götüren bir atmosfer yaratılıyor. İkinci bölümde ise Endülüs'ün ruhu, tutkusu ve enerjisiyle ritim, ses ve gitar eşliğinde, eşsiz ve büyülü bir dans olan Flamenko odağa alınıyor.

- Geç gelen izleyiciler yalnızca ilk alkış arasında salona alınır. (Salona alınan izleyicilerimizin kendi yerlerine geçme imkânları yoktur) İlk alkışı kaçıran izleyicilerimiz gösteri arasını beklemek zorundadır. Ara olmayan gösterilerde izleyici salona alınmaz. - Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocukların etkinliklere getirilmemesi rica olunur.- Etkinlik sırasında cep telefonlarının mutlaka kapalı tutulması rica olunur.- Etkinlik esnasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır. Cihazların gösteriden önce vestiyere teslim edilmesi önemle rica olunur. - Öğrenci, öğretmen, 65 yaş üstü izleyiciler, İş Bankası mensup ve emeklileriyle İş Bankası iştirakleri çalışanları için yalnızca 3. kademede uygulanır.- İndirimli biletler, Biletix Perakende Satış Noktaları, Biletix Çağrı Merkezi ve İş Sanat Kültür Merkezi Gişesi’nden alınabilir.- Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet yalnızca İş Sanat Ana Gişesinde satılmaktadır. Her bir öğrenci, öğrenci kimliği göstermek şartıyla her etkinlik için bir adet bilet satın alabilir.- Elde olmayan nedenlerden dolayı etkinliklerde değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, gösterinin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. İade ve değiştirme işlemleri etkinlik gününe kadar gerçekleştirilmelidir

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT