Lindy Hoppers Yeni Yıl Partisi

Tarihler: 29 Aralık 2019 Pazar ~ 29 Aralık 2019 Pazar 29 Aralık 2019 20:00

Yer: IF Performance Hall Beşiktaş

Ücret: 1. Kategori - 49.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Cihannüma Mah. Has Fırın Cad. Akmaz Çeşme Sok. No:26 (BKM Karşı Sokağı) Beşiktaş İstanbul

Telefon: (546) 566 99 46

Web: http://www.ifperformance.com/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 29, 2019 ~ Ara 29, 2019
Lindy Hoppers Yeni Yıl Partisi, 29 Aralık Pazar IF Performance Hall Beşiktaş'ta!

Sibel Köse Quintet, yeni yıla girerken muhteşem sahne performansıyla kulaklarımızın pasını alacak!

Sibel Köse Quintet ile eğlenip, dans edeceğimiz bu özel partinin öncesinde herkese açık bir "Solo Caz Tanıtım Atölyesi" de yapılacak. Solo Caz ile hala tanışmadıysanız İstanbul Lindy Hoppers ile birlikte keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz.


20.00 Kapı Açılış
20.15 Solo Caz ile Tanışma Atölyesi/ Herkese Açık
21.00 -  Parti
21.30 - Sibel Köse Quintet
Sibel Köse (vokal),
Engin Recepoğulları (tenor saksafon),
Kürşad Deniz (piyano),
Kağan Yıldız(kontrbas),
Cem Aksel (davul)

Sibel Köse QuintetSibel Köse’nin caz yolculuğu 80’lerin sonunda ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde öğrenci olduğuyıllarda başladı. O günden bu yana Türkiye’de ve dünyada usta müzisyenlerle biraraya geldi,farklı ülkelerde projelerde, konser ve festivallerde yer aldı, Polonya ve Fransa’da albümleriyayınlandı. Kendinden önceki ve sonraki kuşaklarla iletişimini farklı müzikal birlikteliklerle veatölye çalışmalarıyla sürdürmekte olan Sibel Köse’nin yorumculuğu da bu yönde gelişti.

Engin Recepoğulları Türk caz sahnesininönemli isimleriyle yaptığı çalışmaların yanı sıra büyük orkestraların vazgeçilmez bir değeri.Duyumu ve icrasındaki kendine özgülük, akıcı ve sofistike soloları, ritmik hakimiyetiyle öneçıkan bir saksafon sanatçısı. Kürşad Deniz aynı zamanda bilgisayar mühendisi. Farklı dinamiklerde yansıttığı duyarlılığı, yoğunluğu ve geniş bir açıda kurduğu dengeyle özel bir piyanist. Caz müziğinin omurgası kabul edilen kontrbasın ülkemizdeki en değerliicracılarından Kağan Yıldız dünya caz yıldızlarıyla yaptığı çalışmalarla göz dolduruyor. Grubunbelki de en deneyimli üyesi olan Cem Aksel ise caz, pop ve alternatif müzik alanında 200’üaşkın albümde Türkiye’nin müzik tarihine yön veren müzisyenleriyle çalışarak edindiğideneyimi ve geniş bakış açısını gruba yansıtıyor.

İstanbul Lindy Hoppers

İstanbul Lindy Hoppers, 1920’lerde yeşeren swing kültürünü ve bu dönemin en eğlenceli ürünü olan Lindy Hop dansını 2007’den beri İstanbul'da yaşatan dans okuludur. İstanbul Lindy Hoppers, düzenlediği çeşitli etkinliklerle ve oluşturduğu geniş swing topluluğuyla Rock'n Roll'un da atası sayılan Lindy Hop dansının çoşkusunu daha geniş kitlelere paylaşmayı amaçlamaktadır.

Taksim, Beşiktaş ve Kadıköy'de Hoppers stüdyolarında eğitimler vermektedirler.

#istanbullindyhoppers

- Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.- Etkinlik düzeni ayaktadır.- Belirtilen saat, kapı açılış saatidir.- Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.- Kapı açılış saati : 20:00- Tanışma Atölyesi : 20:15 - Parti : 21:00- Sibel Köse Quintet : 21:30

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT