Matthew Halsall & The Gondwana Orch

Etkinlik Konser Parti Matthew Halsall & The Gondwana Orch

Tarihler: 07 Temmuz 2020 Salı ~ 07 Temmuz 2020 Salı 07 Temmuz 2020 20:00

Yer: CRR Konser Salonu

Ücret: 1. Kategori - 134.50 TL 2. Kategori - 101.00 TL 3. Kategori - 84.00 TL Öğrenci - 67.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Darülbedayi Caddesi Harbiye 80200 Şişli İstanbul

Telefon: 0212 232 98 30

Faks: 0212 231 54 97

Web: http://www.crrkonsersalonu.org/

E Posta: info@crrkonsersalonu.org

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Tem 7, 2020 ~ Tem 7, 2020
Matthew Halsall & The Gondwana Orch konseri, 7 Temmuz'da CRR Konser Salonu'nda...

MATTHEW HALSALL & THE GONDWANA ORCHESTRA
Matthew Halsall trompet ve elektronikler 
Matt Cliffe saksofon ve flüt 
Maddie Herbert arp
Tom Harris piyano
Gavin Barras bas
Alan Taylor davul
Jack McCarthy perküsyon

Spiritüel cazla randevu
Kendini yeterli görmediği için yıllarca bestelerini çalmaya cesaret edemeyecek kadar çekingen fakat caz müzisyenlerinin dünyaya açılması için plak şirketi kuracak kadar cesur bir müzisyen. Trompetçi Matthew Halsall, bestelerin sırrını ardındaki hikâyelere bağlıyor. Spiritüel cazın en popüler isimlerinden Halsall, kurduğu Gondwana Orchestra’yla müziğini “savunmasız, açık ve özgür” olarak tanımlıyor. Grupla 2014’te When The World Was One’ı, 2015’te de Into Forever albümlerini yayımladı. When The World Was One öyle sevildi ki yayımlandığı yıl iTunes Yılın Caz Albümü ödülüne layık görüldü. Halsall ve Gondwana Orchestra’nın sahnedeki uyumuna festivalde şahit olabilirsiniz.

13
Halsall’ın plak şirketi Gondwana Records’la çalışan sanatçı sayısı.

*Satın aldığınız bileti akıllı telefonunuza indireceğiniz KonserV aplikasyonuna okutun, puanlar kazanın. Kazandığınız puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirin.

- Venedik Sarayı Bahçesi’ndeki “Roberto Gatto Quartet - Jülide Özçelik” etkinliğine bilet alan izleyicilerimizin etkinlikten en geç bir hafta öncesine kadar rezervasyon.iksv.org adresinden kayıt yaptırarak adlarını konuk listesine ekletmeleri gerekmektedir. İtalyan Başkonsolosluğu’nun uygulamaları uyarınca giriş sırasında konuklardan biletleriyle birlikte fotoğraflı kimlik belgelerini göstermeleri istenecek ve sadece adı konuk listesinde bulunan izleyiciler mekâna girebilecektir. Rezervasyon işlemini tamamlamayan izleyiciler biletleri olsa dahi mekâna giremeyecek ve bilet iadesi mümkün olmayacaktır.- Avusturya Konsolosluğu Avusturya Kültür Ofisi Bahçesi’ndeki “Festival Ödül Gecesi” etkinliğine bilet alan izleyicilerimizin etkinlikten en geç bir hafta öncesine kadar rezervasyon.iksv.org adresinden kayıt yaptırarak adlarını konuk listesine ekletmeleri gerekmektedir. Avusturya Başkonsolosluğu’nun uygulamaları uyarınca, giriş sırasında konuklardan biletleriyle birlikte fotoğraflı kimlik belgelerini göstermeleri istenecek ve sadece adı konuk listesinde bulunan izleyiciler mekâna girebilecektir. Rezervasyon işlemini tamamlamayan izleyiciler biletleri olsa dahi mekâna giremeyecek ve bilet iadesi mümkün olmayacaktır.- Beykoz Kundura’daki etkinlik için mekâna ücretli tekne ulaşımı sağlanacaktır. Ayrıntıları caz.iksv.org’daki konser sayfasından takip edebilirsiniz.- “Gece Gezmesi Kadıköy” etkinliğinde Kadıköy Sineması’ndaki konserleri izlemek için “Kadıköy Sineması dahil” dahil bilet satın alınmalı ya da “Kadıköy Sineması hariç” kategorisindeki bilete ek olarak sinema giriş bileti satın alınmalıdır. Biletler sınırlı sayıdadır.- Konserlere girişte yaş sınırlamaları mevcuttur. Her bir konser özelinde farklılaşan yaş sınırı uygulamaları için lütfen konser sayfalarını inceleyiniz.- Girişte bileklik sağlanan etkinliklerde etkinlik sonuna kadar bileklikler çıkarılmamalıdır.- “Gece Gezmesi Kadıköy” ve “Gece Gezmesi Şişhane” etkinliklerinde etkinlik günü kapı fiyatı uygulanır.- Kayıt cihazları: Konser sırasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır.- Çocuklu izleyiciler: “Çocukça Bir Gün” etkinliği haricindeki tüm etkinliklerde en az 7 yaş sınırı vardır.- Bilet iade ve değişikliği: Satın alınan biletler konserin iptal olması veya tarihinin değişmesi durumları dışında değiştirilemez veya iade edilemez. İade ve değiştirme işlemleri konser gününe kadar yapılmalıdır.- Mekân değişikliği: Elde olmayan nedenlerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. Festival yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimizin bilet numaralarına en yakın yerleri temin edecekleri bir oturma planı hazırlayacaktır.- Programda değişiklik: Elde olmayan nedenlerle sanatçılarda ya da program içeriklerinde değişiklik yapılabilir.- Ayakta izleyiciler: Oturma düzeni olan konserlerde, “ayakta” bileti almış olan izleyiciler sadece oturma düzeninin arkasından itibaren veya görevliler tarafından kendilerine gösterilen alanlarda yer alabilirler.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Festival Konser Parti Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT