Meral Polat Caz Trio

Meral Polat Caz Trio

Tarihler: 01 Ağustos 2021 Pazar ~ 01 Ağustos 2021 Pazar 01 Ağustos 2021 20:30

Yer: Gümüşlük Festival Merkezi - Suda

Ücret: 1. Kategori - Tam : 165.00 TL - Öğrenci : 90.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 1, 2021 ~ Ağu 1, 2021
18. Uluslararası Gümüşlük Müzik Festivali, bu yıl da dopdolu bir konser programıyla ve çocukları da eksenine aldığı “Yeşil yaşam etkinlikleri”yle, 24 Temmuz – 29 Ağustos tarihleri arasında sanatseverlerle buluşuyor.

Meral Polat Trio, halk müziğinden çöl blues’unu protesto etmek için Doğu’dan Batı’ya ve geriye gidiyor. Üçlü, Meral’in sözlerini ve babasının şiirlerini taşımak için zorlayıcı bir ses yatağı sağlar. Güzelliğe yer verilen şarkılar; yoğun üzüntü ve özlem, yüksek tempolu aşk, özgürlük ve yaşam kutlamalarını ateşli bir ilhamla yan yana getiriyor.Müzikleri, tüm geleneklerin parçalandığı ve günlük yaşamın artık bir seçenek olmadığı bir dönemde ortaya çıkan, kimlik ve disiplinlerin bir birleşimidir. O zaman doğru enstrümantasyon, doğru renk ve birden çok çağın, coğrafi manzaraların ve kültürlerin zengin etkisini birleştirmenin benzersiz bir yolu için müzik araştırmaları başladı. Samimi bir ortamda bizi biz yapan şeyi sorgularlar ve dinleyiciyi tamamen yanlarına alırlar. Büyüleyici bir sonuç ile harika basit bir kurulum.Hareketsiz durmak aynı zamanda içinde bir melodinin ortaya çıkabileceği bir harekettir, kalıcı bir anda yaratılmış bir akordur. Nefes alma anı. Her şeyin başlangıcı….. destpêka her tiştî

Chris Doyle: Chris Doyle, Amerika Birleşik Devletleri'nden bir piyanist, çok enstrümantalist ve besteci, Boston'daki Berklee Müzik Okulu ve Montréal'deki McGill Üniversitesi'nden mezun oldu. New York'ta serbest müzisyen olarak çalışmasına ek olarak, müzik tiyatrosu şirketi Touki Delphine ve Amsterdam'daki synth-pop grubu Sheila and the Kit'in bir parçasıdır. Kısa süre önce Brooklyn merkezli afro-beat kolektifi Antibalas ile turneye çıktı, kısa süre önce (New York bestecisi Danny Fisher-Lochhead ile işbirliği içinde) bir solo piyano albümü yayınladı ve şu anda Touki Delphine'in Firebird'ü ile turneye çıkıyor; Stravinsky'nin Firebird ışık kurulum paketinin modern bir uyarlaması

Frank Rosaly: Frank Rosaly, Amsterdam'da yaşayan Porto Rikolu bir davulcu, besteci ve ses tasarımcısıdır. Müzikal yaklaşımı, kapsamlı bir Caz, Klasik perküsyon, Doğaçlama çalışmasından ve ayrıca klasik kompozisyon ve Musique concrète, grafik notasyon ve şans operasyonu gibi klasik sonrası tekniklerden kaynaklanmaktadır. Bu bilgi, Latin Amerika ve Karayipler'in Bilinmeyen, Metafizik, antik tarih, ritüelleri ve folklor prizmasından süzülür. Sesteki yolculuğu bir çalışmadır, müzikal katkıları birer tekliftir.

Meral Polat: Meral Polat, Hollanda'da ünlü bir Aktris, Şarkıcı ve Tiyatro yapımcısıdır. Amsterdam Sanat Üniversitesi, Drama ve Çağdaş Müzik Tiyatrosu'ndan mezun olmuştur. Amsterdam'da doğdu ve Kürt/Türk köklerine sahip.Sanatsal disiplin alanı, tiyatro, film ve Müzik prodüksiyonlarından oluşmaktadır.

Chris Doyle ve Frank Rosaly ile birlikte grubun adı Meral Polat Trio'dur. Bu ortamda, şarkı söylemek ve yeni, eklektik müzik yaratmak için sanatsal ve içsel arayışının bir sonraki adımını atıyor.

- Kurallar gereği tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.   - Misafirlerimize tesise girişte, temassız ateş ölçümü uygulanmaktadır. 38 dereceden yüksek ateş ölçümlerinde, misafirlerimiz işletmeye alınmayarak bir sağlık kuruluşuna başvurması için uyarılmaktadır.- Öğrenci indiriminden faydalanan kişilerin,etkinlik girişinde resmi ve geçerli bir kimlik ibraz etmeleri gerekmektedir. - Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.   - Hava koşullarına ve gündeme ait olumsuz bir durumda organizasyon firması etkinlik erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.- Antik Taş Ocağı etkinlikleri numaralı oturma düzeninde gerçekleşecektir.   - Yerler numarasızdır. Ayrılan alanlarda yer seçimi serbesttir. (Antik Taş Ocağı’nda gerçekleşecek konserlerde numaralı oturma düzeni mevcuttur.)   - 7 Yaşından küçükler etkinlik mekanına alınmayacaktır.   - 7 Yaş ve üzeri bilete tabidir.   - Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.   - İade veya değişiklik yapılmayacaktır.   - Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır.   - Etkinlik mekanına yiyecek – içecek alınmayacaktır.   - Hızlı Bilet - PDF Bilet uygulaması vardır. Etkinlik mekanına gelmeden önce biletlerinizi yazdırmayı ve kapıda ibraz etmeyi unutmayınız.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT