Müzik Masal İçinde

Tarihler: 22 Nisan 2017 Cumartesi ~ 22 Nisan 2017 Cumartesi 22 Nisan 2017 14:00

Yer: CreAtolye

Ücret: Numarasız - 50.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Oba Sokak, No: 2A, Oba Apartmanı, Cihangir Beyoğlu İstanbul

Web: http://www.creatolye.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 22, 2017 ~ Nis 22, 2017
CreAtolye'nin içindeki çocuğu hiç kaybetmemiş ekibi Çocuk Atölyesi, “Müzik Masal İçinde” adlı çok özel etkinlikle ikinci kez 22 Nisan'da sizlerle...

Masallarla müziği buluşturan duyulara, duygulara hitap eden bir etkinlik olarak düzenlenen çalışmada çocuklarımız dinlerken öğrenecekler, heyecanlanacaklar, duygulanacaklar ve masal dünyasının içine girecekler. Hem sanatçılar hem de çocuklar çok eğlenecek, kulaklarımız masalların şarkılarını duyunca keyiflenecek. Büyük küçük demeksizin tüm masalları sevenleri bekliyoruz!

Yaş Grubu : 5-10 yaş grubu çocuklar ve veliler
Masal Anlatıcısı: Emel Aslanbaş
Müzik: Genco Genç & Berrin Çopur

Eğitmenler Hakkında:
Genco Genç: 1982 Antalya doğumlu. Genç, ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Bölümü'nden mezun oldu. Daha sonra Amerika’da lisans eğitimini tamamladı ve yurda döndü. Hâlâ bir devlet okulunda müzik öğretmeni olarak devam eden Genco Genç; söz, beste ve düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Berrin Çopur: 1977 İskender'un doğumlu. Çopur, ilk ve orta öğreniminden sonra Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınf Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu. Daha sonra Atilla Atalay’dan caz armoni dersleri aldı. Şan derslerinde sonra MEB “2016 Eğitimde İyi Örnekler Sertifikası", ardından da Seiba "Biyografik Hikâye Anlatımı" Sertifikası aldı. Söz ve beste çalışmalarının yanında 23 Nisan tarihinde “Pırlangıç” adlı müzik albümünü çıkardı, konserler verdi. Halen Bebek Tevfik Fikret İlköğretim Okulu’nda görevine devam ediyor.

- Numarasız oturma düzeni vardır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT