Pelin Halkacı Akın - İris Şentürker

Pelin Halkacı Akın - İris Şentürker

Tarihler: 28 Kasım 2022 Pazartesi ~ 28 Kasım 2022 Pazartesi 28 Kasım 2022 17:00

Yer: Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası

BİLET AL

Ücret: Salon 60.00 ₺ - Salon 30.00 ₺ - 1. ve 2. Kat 50.00 ₺ - 1. ve 2. Kat 25.00 ₺

Nereden Alınır: www.mobilet.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Adres: Bahariye Caddesi Caferağa Mahallesi No:29 34710 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 346 15 31-32-33

Faks: 0216 346 21 00

Web: http://www.sureyyaoperasi.kadikoy.bel.tr/

E Posta: sureyyaoperasi@kadikoy.bel.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Kas 28, 2022 ~ Kas 28, 2022
Pelin Halkacı Akın - Keman İris Şentürker - Piyano A. SCHNITTKE Keman ve Piyano için Eski Stilde Süit Pastorale, Moderato Ballet, Allegro Menuet Fuga, Allegro Pantomime, Andantino M. RAVEL Keman Piyano Sonatı No. 2 Allegretto Blues, Moderato Perpetuum mobile, Allegro S. PROKOFYEV Keman Piyano Sonatı No. 2 Op. 94a Moderato Scherzo, Presto Andante Allegro con brio Hem akademik, hem solo kariyerlerinde önemli başarılara imza atan kemancı Pelin Halkacı Akın ve piyanist İris Şentürker, on yılı aşkın bir zamandır duo olarak müzikseverler ile buluşuyor. Sanatçılarımız; A. Schnittke, M. Ravel ve S. Prokofiev’in eserlerinden oluşan etkileyici bir repertuvar ile Süreyya Operası dinleyicilerine keyif dolu bir müzik anısı armağan ediyorlar. ***Etkinlik Kuralları*** •7 yaşından küçük izleyicilerimiz çocuk temsilleri dışındaki temsillere alınmamaktadır. •Temsilden en az 15 dakika önce gelmenizi, temsil başladıktan sonra ve temsil sırasında salona giriş çıkış yapmamanızı, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarınızı kapatmanızı, temsil sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmamanızı, cep telefonu ve benzeri elektronik aletleri hiçbir şekilde kullanmamanızı önemle rica ederiz. •İndirimli bilet alanların, kapıda kimlik göstermesi zorunludur. Kural dışı durumlarda, fark bileti alınması zorunludur. •Temsillerimiz ilan edilen saatte başlar. Temsilin başlamasıyla kapılar kapanır. •Geç gelen seyircilerimiz ilk perdeyi/bölümü izleyemezler. •Yönetim gerektiğinde programda değişiklik yapabilir. •Zorunlu sebeplerle gerçekleşemeyen etkinliklerin, bilet tutarları iade edilir.

Tüm Bilet Fiyatları:

Salon 60.00 ₺

Salon 30.00 ₺

1. ve 2. Kat 50.00 ₺

1. ve 2. Kat 25.00 ₺

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT