Philharmonia Quartet Berlin - Efe Baltacıgil

Tarihler: 17 Nisan 2015 Cuma ~ 17 Nisan 2015 Cuma 20:00

Yer: İş Sanat Kültür Merkezi

Ücret: 1. Kategori - 83.00 TL 2. Kategori - 72.50 TL 3. Kategori - Tam 56.00 TL İndirimli 46.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul

Telefon: 0212 316 10 83

Web: http://http://www.isbank.com.tr

E Posta: issanat@isbank.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 17, 2015 ~ Nis 17, 2015

İngiliz basını tarafından “En İyi Dörtlü” ilan edilen Philharmonia Quartet Berlin ve ülkemizin klasik müzik alanında yurt dışındaki en başarılı temsilcilerinden Efe Baltacıgil İş Sanat çatısı altında buluşuyor.

Efe Baltacıgil
çello

M. Ravel Keman ve çello için Sonat
F. Mendelssohn Yaylı Çalgılar Dörtlüsü No. 2, La minör Op. 13
F. Schubert Yaylı Çalgılar Beşlisi, Do Majör D. 956

Dünyaca ünlü keman virtüözü Yehudi Menuhin’in övgüyle söz ettiği topluluk, Berlin Filarmoni Orkestrası’nın yaylı sazlar grup şefleri tarafından kurulduğu 1984 yılından beri yoğun uluslararası konser takvimi ve geniş diskografisiyle dünyanın en iyi yaylı kuartetleri arasında kendine yer edindi. Ödüllü kayıtları ve sanatsal hüneriyle tüm dünyada seyircileri kendine hayran bıraktıran Philharmonia Quartet Berlin, konserde mükemmel nüansları ve içten gelen müzikalitesiyle pek çok kez uluslararası müzik otoritelerinin dikkatini çeken Efe Baltacıgil’le sahneyi paylaşıyor. 2011 sonbaharından itibaren Seattle Senfoni Orkestrası’nın grup şefi olan sanatçı, Berlin Filarmoni, Filedelfiya Orkestrası, Curtis Senfoni gibi orkestralarla solist olarak verdiği konserler ve Yo-Yo Ma, Midori, Itzhak Perlman, Pinchas Zuckerman, Mitsuko Uchida gibi yıldız isimlerle gerçekleştirdiği performanslarla defalarca ayakta alkışlandı.

- Geç gelen izleyiciler yalnızca ilk alkış arasında salona alınır. (Salona alınan izleyiciler kendi yerlerine geçme imkânları yoktur.) İlk alkışı kaçıran izleyiciler gösteri arasını beklemek zorundadır. Ara olmayan gösterilerde izleyici salona alınmaz.
- Çocuk etkinlikleri dışında, 7 yaşından küçük çocukların etkinliklere getirilmemesi rica olunur.
- Etkinlik sırasında cep telefonlarının mutlaka kapalı tutulması rica olunur.
- Etkinlik esnasında fotoğraf makinesi, kamera, cep telefonu ve her türlü kayıt cihazı ile kayıt yapılması yasaktır. Cihazların gösteriden önce vestiyere teslim edilmesi önemle rica olunur.
- Öğrenci, öğretmen, 65 yaş üstü izleyiciler, İş Bankası mensup ve emeklileriyle İş Bankası iştirakleri çalışanları için yalnızca 3.kademede uygulanır.
- İndirimli biletler, Biletix Perakende Satış Noktaları, Biletix Çağrı Merkezi ve İş Sanat Kültür Merkezi Gişesi'nden alınabilir.
- Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet yalnızca İş Sanat Ana Gişesinde satılmaktadır. Her bir öğrenci, öğrenci kimliği göstermek şartıyla her etkinlik için bir adet bilet satın alabilir.
- Elde olmayan nedenlerden dolayı etkinliklerde değişiklik yapılabilir. Satın alınan biletler, gösterinin iptali veya tarih değişikliği olması dışında değiştirilemez ya da iade edilemez. İade ve değiştirme işlemleri etkinlik gününe kadar gerçekleştirilmelidir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT