Rişe Özkan Trio

Rişe Özkan Trio

Tarihler: 30 Ekim 2020 Cuma ~ 30 Ekim 2020 Cuma 21:30 - 23:50

Yer: Nardis Jazz Club

Ücret: Giriş: 60 TL

Nereden Alınır: Nardis Jazz Club Gişe

Adres: Kuledibi Sok. No:14 Galata Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 244 63 27

Web: http://www.nardisjazz.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 30, 2020 ~ Eki 30, 2020

Rişe Özkan uzun bir dönem Elizabet Erkul’dan klasik piyano, Jirair Arslan’dan şan ve geleneksel armoni dersleri aldıktan sonra, çalışmalarını caz müziği ve caz vokali üzerine yoğunlaştırdı. Murat Asil, Eren Gümrükçüoğlu, Şenol Küçükyıldırım ve Ülkem Özsezen’in oluşturdukları caz programında iki sene boyunca caz armonisi, kulak eğitimi ve ensemble derslerinin yanı sıra Randy Esen’den vokal dersleri aldı. Daha sonra Randy Esen ile ileri caz vokal teknikleri ve caz repertuari, Ülkem Özsezen ile özgün caz besteleri, Güç Başar Gülle ile doğaçlama teknikleri üzerine müzik çalışmalarını sürdürdü. 2015 yılında Baturay Yarkın, Enver Muhammedi ve Necmi Taşkıran’dan oluşan kendi grubunun yanı sıra Ülkem Özsezen Quartet ile performanslar sergiledi.

2017 yılından bu yana William Paterson Üniversitesi’nin Caz Vokal Performans bölümünde Bill Charlap ve Nancy Marano gibi isimlerle yüksek lisans eğitimini sürdüren Rişe Özkan, Istanbul Lisesi ve Boğazici Üniversitesi Uluslararasi Ilişkiler ve Siyaset Bilimi mezunudur. Onaltı yıl boyunca Türkiye’nin önde gelen iş gruplarında kurumsal iletişim profesyoneli olarak çalışmıştır.

Rişe Özkan bu akşam caz standartlarını yorumlayacak.

Rişe Özkan (vo),
Bora Çeliker (g),
Ozan Musluoğlu (b).

ÖNEMLİ DUYURU

İstanbul Valiliği’nin 2020/8 sayılı genelgesinde belirtilen COVID-19’a yönelik tüm hijyen önlemleri alınmıştır.

Ayrıca kulübümüzün hijyen kurallarını ve uygulamalarını kapsayan, mutfak temizliği ve gıda güvenliği, haşere ve zararlıları ile mücadele eden firmalarla protokolleri bulunmaktadır.

Dinleyici kabulü; Girişte temassız ateş ölçümü yapılır. El antiseptiği kapı girişinde, masalarda ve tuvaletlerimizde bulunmaktadır. Yeme içme dışında maske takmak zorunludur. Mümkün olduğunca temassız ödeme rica edeceğiz. Ancak POS cihazı kullanılırsa cihazın temizliği yapılmaktadır. Personelimiz koruyucu maske ve siper kullanmaktadır.

Nardis’in ilk günden beri sağlıklı bir havalandırma sistemi bulunmaktadır. %100 TAZE HAVA ile havalandırılmaktadır. Karışım havası kesinlikle yoktur. Dış taze hava bir üfleme fanı ile kanallarla içeri verilmekte ayrı bir kanal ve fan sistemi ile içerideki kirli hava dışarıya atılmaktadır. Tüm havalandırma sistemimiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Gerekli sosyal mesafenin sağlanması için kapasitemiz 40 kişi ile sınırlıdır. Ayakta dinleyici alınmayacaktır.

Konserlerimiz saat 21:30’da başlar. Kapı 20:30’da açılır. 2 set canlı müzik yapılır. 23:50’de canlı müzik biter..

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT