SA.NE.NA

Tarihler: 28 Ocak 2010 Perşembe ~ 28 Ocak 2010 Perşembe - Saat: 19:30

Yer: Borusan Müzik Evi

Ücret: Balkon Tam: 12,00 TL, Öğrenci: 11,00 TL, Parter Tam: 23,00 TL, Öğrenci: 21,00 TL

Nereden Alınır: www.biletix.com

Adres: İstiklal Caddesi, Orhan Adli Apayadın Sok. No: 1 Istanbul İstanbul İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 28, 2010 ~ Oca 28, 2010

Biletler 04 Ocak 2010 günü saat 10:00’da satışta...Binanın özel mimari yapısından dolayı etkinlik sırasında mekâna giriş yapılmamaktadır. Geç gelen izleyiciler, ara olan konserlerde, ilk arada içeri alınır; arasız konserlerde salona giriş mümkün olmayacaktır. Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır. 8 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 8 yaş ve üzeri bilete tabidir. Etkinlik öncesinde cep telefonlarınızı kapatmayı lütfen unutmayın. Borusan Müzik Evi’nin hiçbir yerinde sigara içilmemektedir. Borusan Müzik Evi’nin, elde olmayan nedenlerden ötürü, programda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Değişikliklerden dolayı satışı yapılmış olan biletler iade edilmez.

Amy Salsgiver, Kerem Öktem, Müşfik Galip Uzun, Seçil Kuran perküsyon 2006 yılında Amy Salsgiver ve Kerem Öktem’in kurduğu perküsyon topluluğu Sa.ne.na, Müzik Evi’nin çağdaş müzik programının bir diğer konuğu. Başlangıçta John Cage, Steve Reich ve Iannis Xenakis gibi çağdaş bestecilerin yapıtlarını seslendirme fikriyle yola çıkan topluluk, ilk provalarının ardından “modern klasiklerin” madalyonun yalnızca bir yüzünü gösterdiğini fark etti. Bunun üzerine kendi bestelerinin ağırlıklı olduğu bir repertuar geliştirdiler. Bu özgün yapıtlarda rock’tan minimalizme, ninnilerden Afrika folk müziğine uzanan geniş bir yelpazeyi esin kaynağı alırken, programlarında yolun başında repertuarlarında olan Cage ve Reich’ı da unutmuyorlar. Sa.ne.na, yaptıklarıyla günümüzde klasik müziğin değişen dünyasının bir resmini çiziyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT