Sahnede İsyan Ufuk-Bahar Dördüncü

Sahnede İsyan Ufuk-Bahar Dördüncü

Tarihler: 01 Eylül 2021 Çarşamba ~ 01 Eylül 2021 Çarşamba 20:00

Yer: Saint Benoît Fransız Lisesi Büyük Avlu

Ücret: 1. Kategori - 250,00 ₺ 2. Kategori - 150,00 ₺ Öğrenci - 80,00 ₺

Nereden Alınır: https://www.passo.com.tr/

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 1, 2021 ~ Eyl 1, 2021

Konser saati, Ağustos ve Eylül aylarında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamalarına göre değişebilir.

Ufuk & Bahar Dördüncü piyano ikilisi
Fabrice Aragno film

Claude Debussy
Bir Faunun Öğleden Sonrası Üzerine Prelüd, L 86

Claude Debussy
Jeux, L 133

Igor Stravinsky
Bahar Ayini

Arasız 70’ sürer.

Ufuk & Bahar Dördüncü, bugüne kadar az denenmiş özgün fikirlerin ve kurguların peşinden koşmuş, özellikle çağdaş müzik alanında ülkemizin sesini tüm dünyaya duyurmaya yönelik başarılı çalışmaların altına imza atmış bir ikili. Çığır açan, risk içeren ve kalıpları kıran devrimci müzikler… Onların repertuvarını oluşturan güç tam da buradan geliyor. Yorulmaksızın yeninin izini süren sanatçılar, festivalin Başka Bir Dünya Mümkün temasıyla oluşturduğu programına 10. yılına adım atan “Sahnede İsyan” projesiyle katılıyorlar.

Debussy ve Stravinsky’nin eserlerinden oluşan bu proje, Jean-Luc Godard’ın asistanı Fabrice Aragno tarafından filmleştirildi. Sanatçının doğa, dans, Mısır ve Prag devrimlerinden esinlenerek oluşturduğu filmin adeta içine girerek, yorumlarıyla görsel ve işitsel bir türbülans yaratan Ufuk & Bahar Dördüncü’yü, Saint Benoît Fransız Lisesi’nin zamana karşı duran avlusunda izlemek, müzik ile imgenin isyankâr aşkına davet edecek bizleri…

Mekânlara girişte Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekâna gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES kodu sorgula” bölümünden “riskli değildir” sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir. HES kodu “riskli” çıkan izleyiciler etkinliğe alınmaz.

İzleyicilerin mekânlara maske ile girmeleri ve içeride bulundukları süre boyunca maske takmaları gerekmektedir. Maskesi olmayan ya da maskesini değiştirmek isteyen izleyicilerin kullanabilmesi için mekânlarda maske bulundurulacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler mekân dışına çıkarılacaktır.

Etkinlik, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeniyle gerçekleştirilecektir.

İzleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır. Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar mekân dışına alınacaktır.

Misafirler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT