Sarı Çiçek

Sarı Çiçek

Tarihler: 13 Eylül 2021 Pazartesi ~ 13 Eylül 2021 Pazartesi 20:00

Yer: Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus

Ücret: 1. Kategori - 250,00 ₺ 2. Kategori - 150,00 ₺ Öğrenci - 80,00 ₺

Nereden Alınır: https://www.passo.com.tr/

Adres: Four Seasons Hotel Bosphorus, Çırağan Caddesi No: 28 Beşiktaş İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eyl 13, 2021 ~ Eyl 13, 2021

Konser saati, Ağustos ve Eylül aylarında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamalarına göre değişebilir.

“Sarı Çiçek”, insana ve evrene dair bir müzik projesi… Festivalin Başka Bir Dünya Mümkün temasına bağlı olarak, sorduğu sorulardan biri “Müzik ve sanatla birbirimize, gelecek nesillere, doğaya ve tüm evrene saygı duymanın gerekliliğini nasıl ifade ederiz?” Dayanışmayı, barışı, kardeşliği ve doğa sevgisini müzikle söyleyen bu proje, başka bir dünyanın mümkün olduğunu anlatıyor ve Anadolu’dan tüm dünyaya kendine özgü diliyle seslenen Yunus Emre’ye odaklanıyor. Şirin Pancaroğlu, büyük bir itinayla köklerinin izini müzikte süren bir arp sanatçısı, aynı zamanda besteci, titiz bir eğitimci, güçlü bir müzik yazarı. Çeşitli biçim ve türlerde 800’den fazla bestesi bulunan Bora Uymaz’ın çalışmaları ise pek çok ödüle layık görüldü. İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu’nda solist olan Uymaz, Kudsi Erguner Ensemble’ın üyesi olarak uluslararası çapta turneleri ve birbirinden başarılı albümleriyle de tanınıyor. Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’ın adeta düşünce gibi akıp giden doyumsuz boğaz manzarasında, Şirin Pancaroğlu’nun çalacağı iki farklı arpın yanı sıra, diğer çalgıların çeşitliliği pek çok farklı renk yaratacak kuşkusuz…

Arasız 75’ sürer.

Mekânlara girişte Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekâna gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES kodu sorgula” bölümünden “riskli değildir” sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir. HES kodu “riskli” çıkan izleyiciler etkinliğe alınmaz.

İzleyicilerin mekânlara maske ile girmeleri ve içeride bulundukları süre boyunca maske takmaları gerekmektedir. Maskesi olmayan ya da maskesini değiştirmek isteyen izleyicilerin kullanabilmesi için mekânlarda maske bulundurulacaktır. Maske takmamakta ısrar edenler mekân dışına çıkarılacaktır.

Etkinlik, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeniyle gerçekleştirilecektir.

İzleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır. Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar mekân dışına alınacaktır.

Misafirler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT