Turkish Brass Filarmoni

Turkish Brass Filarmoni

Tarihler: 29 Ocak 2017 Pazar ~ 29 Ocak 2017 Pazar 29 Ocak 2017 20:00

Yer: CRR Konser Salonu

Ücret: - Tam 28.50 TL İndirimli 18.50 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Darülbedayi Caddesi Harbiye 80200 Şişli İstanbul

Telefon: 0212 232 98 30

Faks: 0212 231 54 97

Web: http://www.crrkonsersalonu.org/

E Posta: info@crrkonsersalonu.org

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 29, 2017 ~ Oca 29, 2017
Turkish Brass Filarmoni, 29 Ocak'ta CRR Konser Salonu'nda...

Şef
: Erden Bilgen

Program:
Erden Bilgen Mehteran    
W.A. Mozart Türk Marşı (Düzenleme: Erden Bilgen)                                                                                                 Kevser Hanım Nihavent Longa (Düzenleme: Erden Bilgen)
G. Gershwin Mavi Rapsodi “Blue Rhapsody”                                                                                
D. Shostakovich Vals “ Jazz Suite” (Düzenleme: Erden Bilgen)                                                                                 Zequinha de Abreu Tico - Tico  “Latin”      
Erden Bilgen Geleneksel Süit “İstanbul“
Jean-Baptiste Lully Türk-Osmanlı Tören Müziği (Düzenleme: Erden Bilgen)
Dede Efendi Yine Bir Gülnihal (Düzenleme: Erden Bilgen)  
A. Piazzolla Liebertango, Solo Trompet, Trombon, Tuba & Brass Orkestra (Düzenleme: Erden Bilgen)                                 John Williams Olympic Medley 

Brass Filarmoni, 2015 yılında Türkiye Filarmoni Dermeğinin desteği ile CSO, Bilkent Senfoni, Borusan Filarmoni, Ankara ve İstanbul Devlet Operaları ve Konservatuvar orkestralarında çalışan, mesleklerine gönül vermiş, ülkemizi yurt içinde ve dışında üstün başarı ile temsil eden konservatuvar mezunu değerli sanatçıların birlikteliği ile kurulmuştur. 

Günümüzde tüm gelişmiş ülke yöneticilerinin toplumlarının ekonomik, kültürel ve moral gücünü sergilemek, birlik ve beraberliğini, yaşam sevinci ve coşkusunu sağlamak amacı ile özenle koruduğu madeni üflemeli ve vurmalı çalgılar müzik kültürü, tarih boyu Türk beyliklerinin ve imparatorlukların kurulmasına, korunmasına ve yaşatılmasına esin ve güç kaynağı olmuştur. Brass Filarmoni, binlerce yıllık Türk Tören Müziği Kültür geleneğimizin ülkemizde ve dünyadaki en gelişmiş örneklerinden birisidir. rkestranın repertuvarında çağlar boyu bu çalgılar kullanılarak bestelenen tanınmış eserlerin yanında dünya müzik tarihinde iz bırakmış olan bir çok beste ve film müziği de yer almaktadır. 

Orkestranın sanat yönetmenliği ve şefliğini Erden Bilgen yürütmektedir.

- Konser başladıktan sonra gelen misafirler balkon kısmına alınacaktır.- 7 yaş ve üzeri bilete tabidir. 7 yaş altı salona alınmaz.- İndirimli Biletler: Öğrenci, Öğretmen, Basın Kartı Sahipleri, Engelliler, Yaşlılar, Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri

Turkish Brass Filarmoni

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT