Yarının Kadın Yıldızları

Etkinlik Konser Parti Yarının Kadın Yıldızları

Tarihler: 10 Haziran 2020 Çarşamba ~ 10 Haziran 2020 Çarşamba 10 Haziran 2020 21:00

Yer: Kadıköy Süreyya Operası

Ücret: Loca (Platin Destek) - 500.00 TL 1. Kategori (Altın Destek) - 250.00 TL 2. Kategori - 150.00 TL 3. Kategori - 80.00 TL Öğrenci - 40.00 TL

Nereden Alınır: Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Adres: Bahariye Caddesi Caferağa Mahallesi No:29 34710 Kadıköy İstanbul

Telefon: 0216 346 15 31-32-33

Faks: 0216 346 21 00

Web: http://www.sureyyaoperasi.kadikoy.bel.tr/

E Posta: sureyyaoperasi@kadikoy.bel.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 10, 2020 ~ Haz 10, 2020
2-25 Haziran arasındaki 48. İstanbul Müzik Festivali’yle İstanbul’u, yazı ve müziği doya doya yaşayın.

Konuk Sanatçı: Ayşegül Sarıca / Piyano


Desteğe hak kazanan müzisyenler ve konser programı seçici kurul kararını takiben 13 Nisan 2020 Pazartesi günü açıklanacaktır.

KONSERE DOĞRU
18.30-19.30 Balo Salonu
Melis Alphan moderatörlüğünde İrem Çapar ve Ece Çiftçi’nin kişisel başarı hikâyeleri

* Türkçe

Yarının kadın yıldızlarını bugünden keşfedenlerden olmak için sizleri bu konsere mutlaka bekliyoruz! Üstün yetenekli gençlerimizin uluslararası alanda kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olmak amacıyla başlattığımız, sizlerin katkıları ve TSKB’nin desteğiyle daha ilk yıllarında pek çok başarılı gencimize ulaştığımız bu projeye hız kesmeden devam ediyoruz.

İlk iki yılında toplam 28 genç kadın müzisyenimizin yurtdışında eğitimlerine, yarışmalara ve orkestra seçmelerine katılmalarına veya iyi bir çalgıya sahip olmalarına katkıda bulunarak yıldızlarının giderek parlamasını gururla izledik. Şimdi içlerinden bazıları dünyanın en iyi okullarında okuyor, bazıları önemli orkestralarda çalıyor, hatta bazıları ilk albümlerini yayımladı. Her birinin ismini gelecekte daha da çok duyacağız ve başarılarını her zaman coşkuyla alkışlayacağız.

Bu coşku ve umut dolu projenin seçici kurulu, İstanbul Kültür Sanat Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Dr. Yeşim Gürer Oymak başkanlığında Ufuk & Bahar Dördüncü, Cem Mansur, Hakan Şensoy ve İris Şentürker’den oluşuyor. Seçici kurulun desteğe değer bulduğu adaylar, fonda toplanan tüm tutardan ihtiyaç kapsamları gözetilerek destek aldıkları gibi Yarının Kadın Yıldızları konserinde de bizlerle birlikte olacaklar.

Yarının Kadın Yıldızları projesinin üçüncüsünde kanaat önderimiz olarak piyanist Ayşegül Sarıca da sahnede konuğumuz olacak. Farklı alanlarda kazandıkları başarılarla ilham kaynağı olan genç kadınlarımızın da bize katılacağı gecede geleceğimizi aydınlatacak genç kadın müzisyenlerimizi gelin birlikte alkışlayalım!


- Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet yalnızca İKSV’den satışa sunulacak,  biletler öğrenci kimliği gösterilerek alınabilecektir. Genel satışın ilk gününde her öğrenci, etkinlik başına yalnızca bir bilet satın alabilir. Arkadaşları için de indirimli bilet almak isteyen öğrenciler, yalnızca bir arkadaşları için, arkadaşlarının öğrenci kimliğini göstermek koşuluyla işlem yapabilir.- Her ayrı gösterim için Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Turuncu Lale Kart üyeleri iki (2) adet, Sarı Lale Kart üyelerimiz bir (1) adet bilet için indirim alabilirler.- Konserlere, aksi belirtilmediği sürece, 7 yaşından küçük çocukların getirilmemesi rica olunur. 7 yaş ve üzeri çocuklar için bilet alınması gerekmektedir.- İzleyicilerimizin konserlere vaktinde yetişmek üzere titizlik göstermelerini önemle rica ederiz. Geç kalan izleyicilerimizin girişleri ara ve/veya alkış arasında sağlanacaktır. Ara olmayan konserlerde geç gelen izleyiciler salona alınmayacaktır. Bilet iadesi yapılmayacaktır.- Elde olmayan nedenlerden ötürü programda değişiklik yapılabilir. - Programda değişiklik yapılmadığı sürece bilet iadesi yapılmaz.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT