Yeni Yerli no.3: Cihangir Aslan, Hedonutopia, Ethnic Universe of Majnoon Live, superyakachi

Yeni Yerli no.3: Cihangir Aslan, Hedonutopia, Ethnic Universe of Majnoon Live, superyakachi

Tarihler: 12 Nisan 2019 Cuma ~ 12 Nisan 2019 Cuma 20.30

Yer: Babylon

Ücret: Tam 45.00 TL - Ögrenci 35.00 TL

Nereden Alınır: Mekan Gişe

Adres: Tarihi Bomonti Bira Fabrikası, Birahane Sokak, Bomonti Şişli İstanbul

Telefon: (0212) 292 73 68

Web: http://babylon.com.tr

E Posta: info@babylon.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Nis 12, 2019 ~ Nis 12, 2019

Yerli müzik sahnesinin yeni ve genç yeteneklerini New East Waves iş birliği ile bir araya getirdiğimiz “Yeni Yerli” konserlerinin üçüncüsünde; Cihangir Aslan, Hedonutopia, Ethnic Universe by Majnoon ve Superyakachi ile 12 Nisan akşamı buluşuyoruz!

Cihangir Aslan
İstanbul çıkışlı elektronik müzik sanatçısı Cihangir Aslan; deneysel, etnik ve minimal tekno tınıları taşıyan ilk albümü “Roots”u 2018’de Subroomer Records etiketiyle yayımladı. İlk audiovisual performansını geçtiğimiz sene Sonar İstanbul’da sergileyen Cihangir Aslan, İstanbul’da birçok farklı mekanda electronica ve downtempo live performanslarıyla yer aldı.

Hedonutopia
İsmini “Arzu Ütopyası”ndan alan Hedonutopia, 2008’de İzmir’de bir araya geldi. 2016 yılında Radyo Boğaziçi’nin düzenlediği “Battle of the Bands”e katılan ekip, aldığı birincilik ödülü ardından ilk albümleri “Ucube Dizayn”ı aynı sene içerisinde yayımladı. Grup, 2017 senesinde ikinci albümleri “Yarı Cennet”i paylaştı. Elektronik ritimler, uçuşan melankolik melodiler ve derinlikli vokaller eşliğinde geniş ölçüdeki deneysel üretimlerinin yer aldığı üçüncü albümleri “Yakamoz Sandalı”, 2018’in son aylarında dinleyicileriyle buluştu.

Ethnic Universe by Majnoon
Radio İstanbul’un kurucusu DJ Khaikhan’ın çevresinde kurulan Majnoon; etnik, modern oryantal, psikedelik ve dünya müziği tarzlarını bir araya getirerek geleneksel müziği günümüz bakış açışıyla tekrardan yorumluyor ve yeni jenerasyona aktarıyor. Müziğin evrenselliğini performanslarında yansıtma amacı güden gruba “Ethnic Universe” projesinde; çello, kanun, perküsyon, bağlama, darbuka, kabuki, Balaban, kabak kemane, klarnet ve ney gibi enstrümanlar eşlik ediyor.

superyakachi
Uzun seneler boyunca konserler, festivaller ve partiler düzenleyen Sinan Yağcı, geçtiğimiz senelerde Dance & Techno Festival ve One Love Festival direktörlüğünü yürüttü. “superyakachi” ismiyle, son 5 sene içerisinde “Into Nature” ve “Owl” isimli iki kısaçalar yayımladı. Prodüksiyonlarında kendi form ve sound’unu oluşturmaya çalışırken; genelde neşeli, bazen karanlık melodilerle üretim yapan superyakachi; DJ setlerinde deep house yelpazesinin içinde gezinirken ambient ve etnik seçkilere de yer veriyor.

Etkinlik Kuralları:
Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
Etkinlik ayaktadır, oturma düzeni yoktur.
Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
Güvenlik sebebiyle sırt çantaları mekana alınamamaktadır. Vestiyere palto, mont, ceket ve sırt çantaları ücret karşılığı bırakılabilir.
Seyirci Babylon'da yapılan genel ses ve görüntü kayıt çalışmaları dahilinde kendi ses ve görüntüsünün kayıt altına alınmasına izin verir ve Babylon ya da ilgili konser organizatörünün bu kayıtları serbestçe kullanma yetkisi olduğunu kabul eder.
İçerideki ses seviyesi uzun süreli maruz kalındığında geçici duyma kaybına sebep olabilir.
İçerideki ışık düzeni geçici göz rahatsızlıklarına ve epileptik nöbetlere neden olabilir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT