Fazilet Mahkemesi

Fazilet Mahkemesi

Tarihler: 07 Mayıs 2021 Cuma ~ 07 Mayıs 2021 Cuma 21:00

Yer: Onlive Tiyatro

Ücret: Tam 40 TL Destek Bileti 3 Tam 100 TL Destek Bileti 2 Tam 150 TL Destek Bileti 1 Tam 250 TL

Nereden Alınır: https://www.mobilet.com/

Adres: Onlive Tiyatro İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr May 7, 2021 ~ May 7, 2021

Asmalı Sahne Tiyatro ve Sinema Gösteri Sanatları'nı desteklemek için farklı fiyat kategorilerinden istediğiniz bileti satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz kategori yayın kalitesini hiçbir şekilde etkilememektedir.

Yaş sınırı: 16+

“İntikam ilham perisidir zekanın.”

İnsan olarak anılan varlığın sadece rasyonel bir canlı olduğunu düşünmek, doğru olabilir ancak eksiktir. Zira insan, aklı ile eylemlerde bulunduğunu düşünürken, irrasyonel ve pasyonel olanaklarından da paye almaktadır. Öyle ki böyle bir canlının yapacağı en basit eylem bile, kendi içinde kaotik anlam görüntüsü oluşturmaktadır. Bu durum bize haliyle şu soruları sormayı zorunlu kılar: Bir insanı tanımak mümkün mü? Birini nasıl tanırız? Biri bizi nasıl tanır?

Bu epistemolojik sancılar eşliğinde gerçekleşen oyun, Fazilet ve Güven adlı iki karakterin arasında işlenmektedir. Birbirlerine yakınlıkları ile övünen ancak uzaklıkları ile çatışan oyun karakterleri, her bir cümlede gerek kendilerine gerekse iletişimlerine yabancılaşmaktadır. Oyunun temeline yerleştirilen “İnsan nasıl bir varlıktır?” sorunsalı, dışlanmış, yok sayılmış veya ötekileştirilmiş kesimin örüntüsünden ortaya koyulmaktadır. Soyut göstergelerin eşliğinde ifade edilen her bir pratik, bu oyun özelinde çok anlamlı yapıya sahiptir. Buradan hareketle oyunu seyreden insan olarak izleyici, izlediği bu oyunda ya bir etki ya da bir etkendir. Bir açıdan, bir şekilde, bir biçimde, bir…

Yazan ve Yöneten: İbrahim Yusuf Yavuz
Oyuncular:
Petek Kırboğa, Muharrem Uğurlu
Müzik:
Mia Elif Öcal

-Yayını, satın alımı tamamladıktan sonra tarafınıza gönderilen bilete ait 7 HANELİ REFERANS numarası ile MobiletOnlive linkine tıklayarak "Kodu Kullan" butonundan izleyebilirsiniz, Onlive.mobilet.com

-Yayın 07/05/2021 Cumartesi günü 21:00'da başlayacak olup, 21:59'a kadar erişim sağlanabilmektedir. Oyun sona erdiğinde yayın kapanacaktır.

-Bu etkinlik online veya bant olarak gerçekleşecektir. Satın alınan biletler sadece etkinliğin online veya bant yayınını izleme hakkı vermektedir.

-Yayını, web sayfası üzerinden bilgisayar, tablet, ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

-Her bir kod tek cihazdan kullanılabilmektedir.

-Yayın esnasında, kişisel sebeplerle yayının bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.

-Yayının usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç başlatılacaktır.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Festival Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT