Hayatımız Kitap: Metin Celal’in Konuğu, Kenan Kocatürk

Hayatımız Kitap: Metin Celal’in Konuğu, Kenan Kocatürk

Tarihler: 18 Mart 2021 Perşembe ~ 18 Eylül 2021 Cumartesi 21:00

Yer: Türkiye Yayıncılar Birliği

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 18, 2021 ~ Eyl 18, 2021

Türkiye Yayıncılar Birliği’nin, yoğun istek üzerine devam etmesine karar verilen online programı “Hayatımız Kitap”ın 18 Mart 2021 Perşembe akşamı 21.00’de canlı yayınlanacak yeni bölümünde Metin Celal’in konuğu, Literatür Yayınları’nın kurucusu ve Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Kenan Kocatürk olacak. Kitaba ve yayıncılığa odaklanan programın yeni bölümünde, programı hazırlayan ve sunan Metin Celal ile konuğu Kenan Kocatürk; ülkemizde yayıncılık sektörüne uzun yıllardır önemli katkılarda bulunan Kocatürk’ün yayıncılık hikâyesini, dünden bugüne Türkiye’de yayıncılığın yolculuğunu ve sektörün sorunlarını konuşacaklar. “Hayatımız Kitap”, yayın saatinde Türkiye Yayıncılar Birliği’nin YouTube kanalından canlı olarak izlenebilir.

Yayıncı ve yazar Metin Celal ile gazeteci ve yazar Sibel Oral, yoğun ilgi üzerine devam etmesine karar verilen “Hayatımız Kitap” programını dönüşümlü olarak yönetiyorlar. Program, yayıncılık sektörünün paydaşlarını bir platform üzerinde bir araya getirerek sektörde çalışanları, sektörle ilgili kişileri, öğrencileri ve Türkiye Yayıncılar Birliği üyelerini bilgilendirmeyi; ufuk açıcı sohbetlerle geleceğe dair öngörüleri, sorunları, yeni fikirleri masaya yatırmayı; topluma yayıncılığı anlatmayı; okumanın önemi ve gerekliliği konusunda bilinç kazandırmayı ve yayıncılık sektörüne itibar kazandırmayı hedefliyor.

Uzun yıllardır yayıncılık dünyasına değerli katkılar sunmuş yayıncı ve yazar Metin Celal, online “Hayatımız Kitap” programında iki haftada bir perşembe günleri yayıncılar, genel yayın yönetmenleri ve editörlerle sohbet ediyor. Metin Celal ve konukları programda, yayıncılık sektöründeki gelişmeler, sorunlar, çözüm yolları, yayın politikaları ve okuma kültürü konularına yoğunlaşıyor. Deneyimli gazeteci ve yazar Sibel Oral ise iki haftada bir perşembe günleri yazarlarla sohbet ederek “Hayatımız Kitap”ta seyircilere, yazma deneyimleri, yeni kitapları ve Türkiye’de okur eğilimleri ve okuma kültürü konularında yoğunlaşan bir program içeriği sunuyor.

Her perşembe 21.00-21.45 saatleri arasında canlı yayınlanan “Hayatımız Kitap” programı, Türkiye Yayıncılar Birliği’nin YouTube kanalından canlı olarak izlenebilen “Hayatımız Kitap”ın önceki bölümlerine de YouTube ’dan ulaşılabiliyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Çocuk Oyunları Dans Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter İnstagram Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT