Senİ Tanidiğimda Gözlerİn Daha Yeşİldİ

Senİ Tanidiğimda Gözlerİn Daha Yeşİldİ

Tarihler: 05 Haziran 2021 Cumartesi ~ 12 Haziran 2021 Cumartesi 20:00

Yer: Samimi Tiyatro

Ücret: 50.00 TL

Nereden Alınır: https://www.mobilet.com/

Adres: online İstanbul

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 5, 2021 ~ Haz 12, 2021

Tarık, 28 yaşında, İşletme Fakültesinden yeni mezun olmuş, girişken ve konuşkan kişiliğiyle etrafınca sevilen biridir. Hatta bu özelliği ona iş hayatında da yardım etmiş ve iyi bir firmanın pazarlama bölümünde iyi bir kariyer yapmıştır. İş hayatında parlayan bir yıldız olmasına rağmen yalnız bir bireydir. İlişkilerinde bir türlü dikiş tutturamıyordur. İçten davrandığında her defasında sonuç hüsran olmuş ve yalnız kalmıştır. Öte yandan arkadaşları Arda, Sinan ve Yaşar ona sürekli taktikvari tavsiyelerde bulunuyor ama Tarık hep reddediyordur. Onun tek istediği “hissettiğini ortaya koyabileceği” samimi bir ilişkidir. Ama bu defa canına tak etmiştir. O da oyunu kuralına göre oynayacaktır…

Öte yandan Suzan idealizm adına heykeli dikilecek kadar idealist ve çalışkan bir kadındır. Henüz 27 yaşında olmasına ragmen iyi bir üniversitede sosyoloji dalında öğretim görevlisidir. Arkadaşları Özlem, Rüveyda ve Zehra sürekli onun yalnız olmasından şikayetçidir. “Güzel bir kadınsın ama ideallerinin peşinden gidersen hep yalnız kalırsın, biraz gevşet kendini, mükemmel erkek diye bir şey yok…” gibi baskılarla sürekli -tabiri caizse- kafası şişiyordur. İdeallerinden asla vazgeçmiyordur… Da… yalnızlık canına tak etmiştir. O da arkadaşlarının yüzeysel tavsiyelerine uyacaktır. Ne kadar zorlanırsa zorlansın, kararlıdır…

Ne Tarık’ın ne de Suzan’ın gözleri yeşil değildir…

Paylaşmalar oyununun devamı niteliğindeki bu komedide bakalım Tarık ve Suzan makus talihlerini değiştirebilecek midir?..

Hem ne demiştik?

“Paylaşma” işteş bir eylemdir… Yani bunu yapan en az iki kişi vardır. Bir kadın-bir erkek ne zaman “paylaşma” eylemini yaparken yalnız kalır; işte o zaman “Ş harfi” düşer ve bu bariz bir paylama olur…

Yazan Yöneten: Serhat Üstündağ
Reji Asistanı: Mehmet Erdem
Dekor: Abdullah Yıldız
Kostüm: Ayça Yılmaz
Oyuncular: Uğur Günay, Özlem Germiyanoğlu, Damla Yıldız, Özgür Ceren Kılıç, Güliz Kıvançlı, Onur Ayhan Kılyar, Kubilay Güzel, Deniz Aslan, Orhan Özçelik.

-Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

-Salona girişte görevliler tarafından vücut ısısı ölçümü yapılacaktır.

-Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur.

-Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınladığı genelgenin kurallarına göre koltuk aralarında boşluk bırakılmıştır.

-Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca belirlenen koltuklarda oturulması gerekmektedir.

-Oturma düzeni ve etkinlik koşulları Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın düzenlemelerine ve resmi uyarılarına göre değişiklik gösterebilir.

-Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

-Samimi Tiyatro etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

-Samimi Tiyatro uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Biletino Etkinlikleri Çocuk Oyunları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT