Bebeğim Olacak Seminerleri Acıbadem’de Devam Ediyor

Tarihler: 27 Ağustos 2009 Perşembe ~ 05 Eylül 2009 Cumartesi 27 ağustos - 5 Eylül 2009

Yer: Mustela

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 27, 2009 ~ Eyl 5, 2009
Bebeğim Olacak Seminerleri Acıbadem’de Devam Ediyor

Bebeğim Olacak Seminerleri, Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nde anne adayları ile buluşuyor. Mustela’nın düzenlediği seminerlere Multi-tabs Vitaminleri, Acıbadem Sağlık Grubu ve Mother & Baby dergisi destek oluyor. Bu özel seminerlerde ünlü Doğum Koçu Ayşe Öner ve Acıbadem Sağlık Grubu uzman doktorları anne adaylarına hamilelik ve doğum sürecinde faydalı olacak tüm bilgileri aktarıyor.

Anne bebek cilt bakım uzmanı Mustela sponsorluğunda, hamilelere özel probiyotikli multivitamin–mineral kombinasyonu Multi-tabs ve Acıbadem Sağlık Grubu işbirliği ile düzenlenen Bebeğim Olacak Seminerleri, Mother & Baby dergisinin de katkılarıyla anne ve baba adaylarına destek oluyor. Anne ve baba adayları Bebeğim Olacak Seminerleri sayesinde hamilelik dönemi ve sonrası için en iyi şekilde hazırlanıyor. Acıbadem Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi’nde gerçekleşecek seminerlerde Türkiye’de bir ilke imza atan ünlü Doğum Koçu Ayşe Öner ve Acıbadem Sağlık Grubu uzman doktorları eğitim veriyor. Mustela’nın sponsorluğunda seminerlere katılım ücretsiz…

Anne adayları seminerler boyunca; hamilelikte nefes çalışmaları, bebek odası hazırlığı, doğuma çantasında bulunması gerekenler, anne sütü ve emzirme, bebeğin günlük bakımı ve bebek masajı, evde alınacak güvenlik önlemleri ile ilkyardım konularında Doğum Koçu Ayşe Öner’den eğitim alıyorlar.

Doğum şekillerinden tarama testlerine, hamilelikte ve lohusalıkta beslenmeden bebeklerde görülen hastalıklara, bebekler için aşılardan doğum sonrası depresyonlara kadar merak edilen konuları anne adaylarına Acıbadem Sağlık Grubu uzman doktorları anlatılıyor.

Farklı konuların işleneceği toplam üç seminerden oluşan programı tamamlayan katılımcı anne adayları sertifika almaya hak kazanıyor.
Bebeğim Olacak Seminerleri’ne tüm anne adayları ve eşleri davetlidir. Katılımlarınız için 444 55 44 Alo Acıbadem’den kayıt yaptırabilirsiniz.

Seminer 2 / 27 Ağustos Perşembe
13:00-13:15 Karşılama ve ikram
13:15-14:15 Bebeklerde görülen hastalıklar ve aşı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Pınar Berik Keskin
14:15-15:00 Anne sütü ve emzirme, Yeni doğan ve yeni doğanın özellikleri
Doğum Koçu Ayşe Öner
15:00-15:15 Kahve molası
15:15-16:45 Bebeğin günlük bakımı (banyon, yüzdürme, göbek pansumanı, ağız, burun, göz temizliği, alt değiştirme, tutma, yüzdürme)
Doğum Koçu Ayşe Öner

Seminer 3 / 5 Eylül Cumartesi
13:00-13:15 Karşılama ve ikram
13:15-14:15 Hamilelikte beslenme, lohusalık döneminde beslenme, emzirirken beslenme
Diyetisyen S. Burcu Demir
14:00-15:00 Partnerin doğum yardımı, Doğum sonrası ve lohusalık dönemi
Doğum Koçu Ayşe Öner
15:00-15:15 Kahve molası
15:15-16:30 Bebek Masajı(gaz masajı ve bebek jimlastiği) , Evde alınan güvenlik önlenmler ve ilk yardım
Doğum Koçu Ayşe Öner
16:30-16:45 Sertifika töreni

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT