İnteraktif Pazarlama Dünyası IPZ 2010’da Buluşuyor!

Tarihler: 18 Ekim 2010 Pazartesi ~ 19 Ekim 2010 Salı 18-19 Ekim Saat: 09.30-19.00 arası

Yer: İstanbul Modern Sanat Müzesi

Ücret: 450 TL + KDV

Nereden Alınır: www.ipz2010.com

Adres: Meclis-i Mebusan Cad. Liman İşletmeleri Sahası Antrepo No: 4 Karaköy İstanbul Karaköy İstanbul

Telefon: 0212 334 73 00

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 18, 2010 ~ Eki 19, 2010

İnteraktif Pazarlama Dünyası IPZ 2010’da Buluşuyor!

İnteraktif pazarlamanın nabzının tutulduğu İnteraktif Pazarlama Zirvesi İPZ, bu yıl 18 – 19 Ekim 2010 tarihleri arasında İstanbul Modern Sanat Müzesi`nde gerçekleşecek. ‘Bildiğiniz pazarlama artık bildiğiniz gibi değil’ sloganıyla yola çıkan zirvede, interaktif pazarlama dünyasındaki yenilikler, sektör sorunları, çözüm modelleri gibi interaktif pazarlamaya ait her konu ele alınacak.

İletişim dünyasının yükselen yıldızı interaktif pazarlamanın ülkemizde hak ettiği yerde olmasını, sektörün gelişimi açısından özendirici, kilometre taşı olabilecek iyi işleri ödüllendirmeyi ve pazarlama profesyonellerine interaktif araçlarla ilgili net ve uygulanabilir bir reçete sunmayı hedefleyen İPZ 2010, bu yıl bir dijital reklam ve pazarlama bienali havasında geçecek.

Yakın bir zamana kadar pazarlama yönetiminde ne dijital mecra ne de dijital mecranın pazarlamanın bir aracı olarak kullanması biliniyordu. Oysaki günümüzde, her gün yeni bir hizmeti kullanıcısına sunan dijital mecrayı kullanmamak, büyük bir fırsatı kaçırıyor olmak anlamına geliyor. Ayrıca bilinçsiz kullanım, yanlış stratejiler ve bilgi eksikliği nedeniyle hala ülkemizde hak ettiği değeri görmüyor. İşte IPZ, tüm bu ihtiyaçlardan yola çıkarak ve sektördeki boşluğu doldurmak amacıyla gerçekleştiriliyor.

İPZ 2010’da neler var?

İPZ 2010 bir reklam ve pazarlama bienali olacak. Tüketicinin önümüzdeki 10 yıl boyunca karşılaşacağı mecralara markaların ve ajansların ve hatta tüketicilerin dokunmasını sağlayacak. Yakınsama ve dijital-konvansiyonel arasındaki ayrımların ortadan nasıl kalktığını gösterecek. Tüketici deneyimi ve marka deneyimini ortak bir potada tüm pazarlama ve reklam oyuncuları ile eritecek. Pazarlama/reklam teknolojilerinin gelişimi ve evrimine şahitlik edecek. Yenilikler ve yeni teknolojilerin reklamı nasıl dönüştüreceğini yakından görmek isteyenler için ortam yaratacak.

Öte yandan, deneysel ve deneyimsel bir reklam ve pazarlama sergisinin yer alacağı etkinlikte, içerikle bağlantılı olan ‘Manga Animasyon’ ve ‘Hüseyin Çağlayan’ resim sergileri de misafirlere açık olacak. IPZ YOUTH ile gençlere sosyal medyada girişimci olma fırsatı anlatılacak.

IPZ 2010’un 2. gününde söz gençlerin olacak. Youtholding sponsorluğunda ‘İnteraktif dünyanın en önemli kullanıcıları gençler için tasarlanan, ‘Youth’ konsepti ile bir etkinlik gerçekleşecek. Bu etkinlikte, dijital mecradaki fırsatlar, girişimcilik ve gençlerin kariyer kaygıları ele alınacak. Sektörün en önemli oyuncularından, konuşmalarıyla sürecek zirvede; online dünyada girişimci olmak, fark yaratmak, online para kazanmak gibi konular tüm yönleriyle ele alınacak.
Ayrıntılı bilgi için: www.ipz2010.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT