-hey, ben buradayım

Tarihler: 11 Haziran 2014 Çarşamba ~ 20 Haziran 2014 Cuma

Yer: Haliç Tersanesi

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Haz 11, 2014 ~ Haz 20, 2014

Sanata farklı açılardan yaklaşan, farklı disiplin ve amaçlarla uğraşan sanatçılardan oluşan bir grubuz biz. Haliç Tersanesi’nde 6 Haziran 2014 günü açılacak sergimizin adı ‘-hey, ben buradayım!’. Bu bir anlamda galerilerin belirli sanatçılarla çalışıyor olmasına, sürekli belirli kişilere fırsat verilmesine ve bu durumun bir kısır döngüye dönüşmesine tepkidir. Alışılmış simalarla dönen çarkın yönünü değiştirmek için; ‘Hey, biz buradayız!’ diyoruz. Yerli ya da yersiz, her türlü mekânı sergi alanı olarak değerlendirmek ve bu anlamda farkındalık yaratmak düşüncesindeyiz. Bir arada bulunduğumuz her yer bir buluşma alanı, sergi mekânı olabilir fikrindeyiz.

Sergi sanatçıları: Zafer Akşit, Altuğ Alaçlı, Hadra Tanrıverdi Birecik, M. Sefa Çakır, Serap Doğu, Yiğit Dündar, Funda Gürel, Serap Kökten, İlayda Madenci, Duygu Öztürk, Handan Özsoy, Özcan Saraç, Hasan Berk Taşmerdivenli, Burcu Buruk Tosun, Tolga Turan, Meral Yıldız, Saliha Yılmaz

Sanatçı Konuşması: Beral Marda ve Marcus Graf saat: 13:00 15:00 arasıdır.

hafta içi ve hafta sonu Saat 10.00-17.00 saatleri arası

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT