Barış Kara - Unutmadığım Şeyler Var

Tarihler: 01 Mayıs 2012 Salı ~ 13 Mayıs 2012 Pazar

Yer: Galeri Eksen

Adres: Maçka Cad. No:29 Nişantaşı – İstanbul İstanbul

Telefon: 0212 219 08 50

Paylaş:

2 Yorum:

istanbul.net.tr May 1, 2012 ~ May 13, 2012

Galeri Eksen Baharı Yeni Bir Sergiyle Karşılıyor: “Unutmadığım Şeyler Var"

Galeri Eksen bahara yeni bir sergiyle merhaba diyor. Barış Kara’nın “Unutmadığım Şeyler Var!” adlı resim sergisi 1 Mayıs Salı günü Galeri Eksen’de açılıyor. Sanatçının beş yılı aşkın süredir yaptığı ‘Masal Sakinleri’ adlı serinin devamı niteliğindeki yeni çalışmalarının yer alacağı sergi 13 Mayıs tarihine kadar Galeri Eksen Nişantaşı adresinde görülebilir.

Sanatın, hayatı yönlendirdiğine ve insanların düşünce pencerelerini genişletip ufuklarını açtığına inanan ve bu doğrultuda cesaretli adımlar atmasıyla tanınan Galeri Eksen ekibi yeni bir sergiyle sanatseverlerle buluşuyor.

Barış Kara’nın “Unutmadığım Şeyler Var!” adlı resim sergisi 1 Mayıs Salı günü Galeri Eksen’de açılıyor. Saat 18:00’de başlayacak bir kokteyl ile kapılarını ziyaretçilerine açacak olan sergide, sanatçının 5 yılı aşkın süredir yaptığı ‘Masal Sakinleri’ adlı serinin devamı niteliğindeki yeni çalışmaları yer alıyor.

Sanatçı yeni sergisindeki çalışmalarını ’yine yüreğinde bir yere sımsıkı bağlanıp bırakmamak’’la ilgili olarak tanımlarken, çağımızda kötülüğü ve şiddeti, resimlerindeki naif fakat büyüleyici evrende bir çeşit kedere dönüştürerek gösteriyor.

Unutmadığım Şeyler Var adlı sergi 13 Mayıs tarihine kadar Galeri Eksen Nişantaşı adresinde görülebilir.

www.galerieksen.com

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resimde kullanılan renkler çok güzel, özgün, mutlu bir resim 5 yıldız aldı benden :D
marjinal
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT