CDA @PLAY

Tarihler: 07 Ocak 2010 Perşembe ~ 30 Ocak 2010 Cumartesi 7-30 Ocak 2010

Yer: CDA Projects

Adres: İstiklal Cad. No:163 Mısır Apt. Kat:2 D:5, Beyoğlu İstanbul İstanbul

Telefon: 0212-251 1214

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Oca 7, 2010 ~ Oca 30, 2010

Genç sanatçıların oyun kavramını kendine özgü tarzlarıyla ele alacağı CDA@Play adlı sergi 07 Ocak-30 Ocak tarihleri arasında CDA Projects`te sanatseverler ile buluşuyor.

CDA@Play özgür bir aktivite olarak oyun temasını işliyor. Ünlü sanatçı Louise Bourgeois`ya göre sanatçı artık masum olmayan fakat kendini yine de bilinçaltından ayıramayan bir çocuktur. Dehşetinin dışavurumu benmerkezci ve zevk odaklıdır. CDA@Play sanatçının, yani bu bilinçaltından ayrılamayan çocuğun yetişkin algısını, yetişkin olmanın beraberinde getirdigi kural ve sorumluluklara tepkilerini sorgulayacak, bunları bir kenara bırakıp çocukluk yıllarının cesaret ve algı açıklığına duyulan nostaljiyi irdeleyecektir.

Alper Demir, Çagdas Erçelik, İbrahim Koç, Fırat Neziroğlu, Gönül Nuhoğlu, Rajesh Ram, Seydi Murat Koç ve Ardan Özmenoğlu`nun da içlerinde bulunduğu bir grup sanatçının katılımıyla gerçekleşecek sergide her sanatçı oyun kavramını kendine özgü tarzıyla ele alıyor. Hayatta her gün karşılaşıp ciddiye almak zorunda kaldığımız tema ve ritueller, bize oyunlar, oyuncaklar ve nihayetinde bir şaka olarak geri dönüyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT