Doğuş Üniversitesi Öğretim Elemanları / Enka Kültür Sanat 23. Yıl Bahar Etkinlikleri

Tarihler: 01 Mart 2011 Salı ~ 21 Mart 2011 Pazartesi

Yer: ENKA Dr. Clinton Vickers Sanat Galerisi

Adres: Enka Vakfı, Sadi Gülçelik Spor Sitesi, İstinye İstanbul İstanbul

Telefon: 0212 276 05 45 / 124

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Mar 1, 2011 ~ Mar 21, 2011

ENKA Dr. Clinton Vickers Sanat Galerisi, “Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Öğretim Elemanları Sergisi”ni ağırlıyor. Geleceğin tasarımcı kimliğine sahip çıkacak sanatçılarını yetiştiren öğretim elemanları, bu sefer kendi eserleri ile sanatseverlerle buluşuyor.

Çeşitli tarz ve tekniklerdeki eserlerini görme fırsatı bulacağımız sanatçılar, Irmak Akçadoğan, Sadık Altınok, Memiş Aslan, Çağlar Doğru, Çiğdem Erbil, Devrim Erbil, Serap Eyrenci, Selçuk Günay, Meriç Hızal, Atalay Mansuroğlu, Ayşe Özel, Ekrem Özen ve Tunç Tüfekçi. Sergi 21 Mart tarihine kadar izlenebilir.

Sanat, eğitimi verilen en zor alanlardan biri. Teknik yeterlilik kadar olağanüstü bir algı yeteneği de gerektiren sanat yapıtı üretimi, her gün yenilenen koşullarla birlikte farklı bakış açılarını da sanat eğitimi alanına sokuyor.

ENKA Dr. Clinton Vickers Sanat Galerisi, “Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Öğretim Elemanları Sergisi” ile, sanatseverleri sanat yapıtı üretimine farklı bir açıdan bakma deneyimi yaşatacak. Çok çeşitli tarz ve tekniklerle bir araya gelen öğretim üyeleri, üretim aşamasında aktardıkları kodları şimdi de kendi eserlerinde resmediyor, sorguluyor ve yeni bakış açılarını paylaşıyorlar.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT