Galeri Binyıl 'Su Okulu' Sergisi

Galeri Binyıl 'Su Okulu' Sergisi

Tarihler: 01 Ekim 2018 Pazartesi ~ 04 Kasım 2018 Pazar

Yer: Galeri Bin yıl

Adres: Kuruçeşme Mah. Kuruçeşme sok. No.41 Beşiktaş Şişli İstanbul

Telefon: 0212 240 3445 - 0532 296 76 42

Web: http://www.galeribinyil.com.tr

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 1, 2018 ~ Kas 4, 2018

GALERİ BİNYIL’ın İKSV’nin 4. İstanbul Tasarım Bienali’ne paralel olarak düzenlediği ‘Su Okulu’ başlıklı sergi Hamam Arts Hub’da açıldı. 21 Türk ve 4 Yunanlı sanatçının eserlerinden oluşan çağdaş ve güncel okul, eğitim ve su konulu kavramsal eserlerden oluşan sergi, kültür-sanat etkinliklerini tarihsel sürece bağlıyor.
HAH oluşumu içerisinde yer alan Galeri Binyıl, İstanbul Design Factorytarafından mimari düzenlemesi yapılan 17. yüzyıl tarihli bir hamam mekânında ilk sergisini açtı. Restore edilen ve bir sanat mekanına çevrilen tarihi hamamın ilk sergisine, İlknur Şanal küratörlüğünde 21 Türk ve 4 Yunanlı sanatçı eserleriyle katıldı.
Sergiye katılan sanatçılar:
Işık Aslıhan, Emrah Ateşli, Öykü Canlı, Barış Cihanoğlu, Tevfik Gürkan Çanakcı, Sabahat Çıkıntaş, Vedat Berke Fırat, Tati Douvana, Güler Güngör, Serap Gümüşoğlu, Fazilet Kendirci, Seydi Murat Koç, Şela Mistriel, Roş Onurel, Deniz Orkuş, Çetin Özer, Esen Öztaş, Maria Pastra, Şemsi Spencer, Eda Sütunç, İlknur Şanal, Yusuf Taktak, Nota Tsitoura, Gül Yasa, Constantinos Valaes
Alışılmışın ötesinde yenilikçi, çoklu sanatların var olabileceği bir çağdaş mekan olarak tasarlanan tarihi hamamda, Galeri Binyıl ve İlknur Şanalyönetiminde çağdaş, güncel sanat sergi ve etkinlikleri yapılmaya devam edecek. HAH birleşik sanatsal oluşumu, sanat galerisi ve tasarım dükkanı, kreatif çalışma alanları, artcafe hizmetleri ile birlikte çağdaş, güncel ve dijital performans yapan sanatçıların eserlerine de yer verecek. Ayrıca kreatif çalışma alanları içeriği kapsamında, genç sanatçıların katılacağı yarışmaların da düzenleneceği, yaratıcı sanat disiplinlerinin bir arada üretebilecekleri çalışma alanları oluşturulacak.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!

İlginizi Çekebilir

Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT