Gökte Tunç - Unknown Future / Bilinmeyen Gelecek

Tarihler: 16 Ekim 2012 Salı ~ 18 Kasım 2012 Pazar

Yer: G-Art Galeri

Adres: Tomtom Mah. Kumbaracı Yokuşu No: 37/A Beyoğlu İstanbul

Telefon: 0212 243 66 22

Web: http://http://www.g-artgaleri.com

E Posta: info@g-artgaleri.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Eki 16, 2012 ~ Kas 18, 2012

Galeri G-art 2012 sezonunu GökteTunç’un “Unknown Future /Bilinmeyen Gelecek” isimli sergisi ile açıyor. Günümüz insanının içinde bulunduğu çıkmazı irdeleyip yaşadığı dünyayı unutan insanları nasıl bir geleceğin beklediğini anlatan sergi sistemin yarattığı durumu izleyiciye ilginç bir şekilde anlatmaktadır.

Tamamen endüstriyel atıklardan oluşan sergi dünyayı çözümleme ve dönüştürmeye çalışan insanların gerçeğinin nasıl değiştiğini , kendi dünyasından nasıl koptuğunu, gerçeğin yerini, sanallığın nasıl aldığının göstergeleri ile izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Doğadan kopan insanın yaşayacağı izole hayatlarla ilgili ipuçları veren sergi var olma, hiçlik, zaman, gerçek gibi konuları da işlemektedir.

Sergide yer alan resim, heykel ve enstalasyonlarda kullanılan formlar tüketim toplumunun , kaotik yapılanmasını bize sofistike bir şekilde sunmaktadır. Uzaktan büyüleyici ve etkileyici bir yapısı olan bu formların yakın bakış mesafesinde bu etkiyi kaybetmesi izleyiciyi düşüncenin sonsuzluğu içinde hüzünlendirmektedir.

Bilinmeyen Gelecek sergisi Galeri G-art’ da 4 Ekim-18 Kasım 2012 tarihleri arasında, pazar, pazartesi günleri dışında her gün 11:00-19:00 saatleri arasında görülebilir.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Resime sağ tıklayıp jpg formatında farklı kaydedebilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT