Hale Karaçelik “Yaşam İçinden Anlar”

Tarihler: 17 Aralık 2009 Perşembe ~ 05 Ocak 2010 Salı 17 Aralık 2009- 5 Ocak 2010

Yer: Doruk Sanatevi

Adres: Boğazkesen Cd. No: 21/A Tophane İstanbul İstanbul

Telefon: 0212 252 05 35

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ara 17, 2009 ~ Oca 5, 2010
Hale Karaçelik “yaşam içinden anlar” sergisinde yaşamın iniş ve çıkışlarını renkler ve soyut fırça darbeleriyle anlatıyor.
17 Aralık’09 – 5 Ocak’10 tarihleri arasında Doruk Sanatevi’nde “yaşam içinden anlar” sergisinde Hale Karaçelik izleyici ile buluşuyor…

Hale Karaçelik “yaşam içinden anlar” sergisinde, renklerin özgür hareketleriyle yarattığı çağrışımları ve hayattan izleri yansıtıyor. Beraberlik, doğum, ayrılık, kalp ağrısı, yolculuk, buluşma, kahkaha,… “yaşam içinden anlar” soyut bir yaklaşımla yansır Hale Karaçelik’ın tuvaline. O, hem yaşam deneyimlerimizi anlatır hem de yaşamı akarken içinde kavrayabileceğimizi hissettirir.

Karaçelik eserlerinde, yaşamın farklı anlarına cesur fırça darbeleriyle dokunur. Tuvaline aktardığı renkleri ve dinamizmi dışarı taşarcasına coşkuludur, izleyiciyi sarar sarmalar, hayatın içine alır. Onun için yaşam derin sonsuz bir boşluğun içinde cereyan eden farklı anların hikâyesidir, hepsi yaşamın kesitleridir ve bunların bize hissettirdiği duyguları anlatır.

Hale Karaçelik “Yaşam İçinden Anlar”

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Devlet Tiyatroları Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT