İsmail Ellez - Portreler

Tarihler: 04 Ağustos 2012 Cumartesi ~ 07 Eylül 2012 Cuma

Yer: Canon Galeri

Adres: İstiklal Cad. Mısır Apt. No: 311 8163) K.1 D.3 Beyoğlu İstanbul

Telefon: 212 251 90 14 – 0245 78 57

Web: http://www.fototrek.com

Paylaş:

Yorumlar:

istanbul.net.tr Ağu 4, 2012 ~ Eyl 7, 2012

İsmail Ellez’in Portreler Sergisi üzerine...
Sadece yolda olmak, ‘evinden, yurdundan’ uzakta olmak, günlük rutinini kırıp bunun dışında (bir süre için de olsa) yaşamak tek başına önemli bir uğraş, yaşam biçimi olmakla beraber, bunu yapan hiç kimseye yeterli gelmedi. Gezmekle birlikte paylaşmak da önem kazandı. Söz, yazı, resim, gravür, fotograf, film ya da video vb yollarla yaşananlar, görülenler, tanışılanlar, heyecanlar, öğrenilenler ilk seyahatlerden bugüne anlatıldı, gösterildi, aktarıldı.

Seyahatler, seyahatnameler her daim mecrasını buldu; ‘gitmeyenlere’, ‘daha önce gidenlere’, ‘daha sonra gideceklere’ sözle, yazıyla ya da görüntüler aracılığıyla ulaştı.

İsmail Ellez, bu sergisi ile bir yandan seyahatlerde tanıştığı, bir süre zaman geçirdiği insanları bizlere taşırken bir yandan da hem seyahat hem de portre fotografçılığının titiz örneklerini sunuyor. Dünyanın ilginç dört ülkesinden farklı yaşayışları, farklı inançları, farklı yüzleri objektifinin hassas süzgecinden geçirip bizlere ulaştırıyor.

istanbul.net.tr

Kare Kod (QR) Uygulaması

Sitemizde yer alan Mekan sahipleri ,etkinlik düzenleyenler, Kare (QR) kodunuzu oluşturun, bilgilerinizi mobil kullanıcılarla kolayca paylaşın. Oluşturduğunuz kare (QR) kodu yazıcınızdan basarak hemen kullanabilirsiniz.

Herhangi bir yorum yapılmadı ilk yorumlayan siz olun...
Yorumlar yaparak sesini duyur..!
Aile Eğlencesi Atölye Kurs Bale Çocuk Oyunları Dans Haberler Foto Galeri Video Galeri Daha Fazlasını Göster

SAYFAYI PAYLAŞIN

Facebook Twitter Google Pinterest Mesaj Email
KAPAT

HAKKIMIZDA

Hakkımızda iletisim Yasal Uyarı Reklam Android Apple
KAPAT